ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Developerské projekty Hledáte nový byt? Mapujeme pro vás aktuální developerské projekty

Hledáte nový byt? Mapujeme pro vás aktuální developerské projekty

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Nový pořad Developerské projekty startuje!

zrušit

22. 5. 2018

Kupovat si v dnešní době byt nebo dům není žádná legrace. Každý z nás si chce vybrat nejen krásné bydlení, ale i lokalitu s dobrou občanskou vybaveností.

Nezajímá nás jen konkrétní dispozice bytu, ale i jeho okolí. Jak daleko je MHD? Kde je nejbližší škola a školka? Kde je obchodní centrum? Kam jít za sportem a nebo jak daleko je například nejbližší lékař?

Na všechny otázky vám odpovíme v novém pořadu s názvem Developerské projekty, kde vás seznámíme nejen s konkrétním projektem, ale také s veškerými okolnostmi, které projekt a lokalita nabízí.

Těšit se můžete na vizualizace bytů, videoprohlídky po okolí, služby konkrétních developerů (recepce, hlídání dětí, stěhování zdarma) a reportáže přímo ze stavby. A tohle všechno zmapujeme napříč celou Českou republikou.

Zajímají nás jak ty levnější projekty tak i ty nejluxusnější. Uvědomujeme si, že důležitou součástí při výběru bytu je nejen architektonický pohled, ale také pohled z celé praktické roviny.

Autor: TVbydleni.cz 

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu