ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Den s Českou spořitelnou - Užitečné rady pro financování vašeho bydlení

Den s Českou spořitelnou - Užitečné rady pro financování vašeho bydlení

Den s Českou spořitelnou - Užitečné rady pro financování vašeho bydlení
2. 5. 2020

Česká spořitelna je banka s nejdelší tradicí na českém trhu, která se snaží učit lidi hospodařit a zajistit jim přístup k prosperitě. Své služby poskytuje jednotlivcům, malým a středním podnikům, ale také městům a obcím. Mnoho jejich produktů a služeb jsou jedničkami na českém trhu. Mezi další aktivity České spořitelny patří posilování finanční gramotnost na školách, kde jsou zároveň i partnerem několika VŠ. Od samých začátků podporují rozvoj svého okolí a místních komunit a usilují o zkvalitnění školství, podporu seniorů a lidí s handicepem. 

V následujících reportážích s odborníky z České spořitelny se dozvíte nejen vše o úvěrech na bydlení, ale zeptáme se za vás na několik dalších otázek. Víte, co vás čeká, pokud plánujete rekonstrukci? Chtěli byste ji financovat úvěrem, ale nechcete čerpat neúčelový úvěr kvůli vyšší úrokové sazbě? Víte, že stavební spoření patří mezi nejoblíbenější spořící produkt? Pojďte se vrhnout na užitečné rady pro financováni vyšeho bydlení.

Úvěr na bydlení - jak poznáme ten nejvýhodnější?

Je špatné se zadlužit? Záleží, jestli úvěrem budete budovat dlouhodobé hodnoty, nebo jestli uspokojí jen vaše krátkodobé potřeby. Úvěr, který rozhodně smysl dává, je úvěr na bydlení. Pokud se pro půjčku na bydlení rozhodnete, přichází spousta otázek. Na co všechno lze takový úvěr čerpat? Jaké jsou poplatky a co se skrývá za množstvím pojmů a zkratek, které s každým úvěrem souvisí? A jak tedy poznat tu nejvýhodnější nabídku? Vše o úvěrech na bydlení najdete v tomto shrnujícím videu!

Když chcete úvěr na rekonstrukci, měli byste vědět, že...

Plánujete rekonstrukci a chtěli byste ji financovat úvěrem? Nechcete ale čerpat neúčelový úvěr kvůli vyšší úrokové sazbě a u účelového úvěru nevíte, na co všechno peníze můžete použít a na co ne? Účelového úvěru se rozhodně nebojte, protože škála možností je veliká a úspora rodinného rozpočtu ještě větší! Na všechny možnosti koukněte v naší reportáži, případně se proklikejte interaktivním domečkem na stránkách www.burinka.cz

Stavební spoření - stále dává smysl?

Stavební spoření - produkt, který mnozí z nás již možná zavrhli do zapomnění. Přesto jde stále o nejoblíbenější spořící produkt, který díky státnímu příspěvku rozhodně neklesá na zajímavosti, ba naopak! Zhodnocení úspor je díky státnímu příspěvku v konkurenci dalších konzervativních spořících produktů velice obstojné a po uplynutí lhůty je možné peníze použít k jakémukoliv účelu, ač se to tak podle názvu nezdá. Pro bydlení ale můžete díky tomuto spoření využít i úvěr ze stavebního spoření. I z malých částek tak můžete dosáhnout na velkou sumu peněz a zjistit, že stavební spoření i v dnešní době stále smysl dává.

Řešit své finance sám, nebo s odborným poradcem?

Jistě to všichni znáte. Zazvoní vám telefon z neznámého čísla a cizí člověk na vás začne chrlit informace a chce se starat o vaše finance. V horším případě se představí jménem neznámé instituce, v tom lepším z instituce, kterou znáte. I v tom lepším případě ale nechcete svěřit své peníze jen tak někomu a celý tento vztah je o závazné a dlouhodobé důvěře. Finanční poradce tedy musí vždy myslet na vaše pohodlí, spokojenost s nastavením celého portfolia a na dobrý pocit, který ze spolupráce musíte mít. I přes obecný odstup k tomu, když se někdo chce starat o vaše peníze, veřte, že dobrý finanční poradce zná nejlépe všechny souvislosti mezi jednotlivými produkty a jedině s ním dokážete své portfolio nastavit správně, na mnohých produktech ušetřit, nemalé peníze navíc uspořit, a dokážete si tak lépe v průběhu času plnit své cíle.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu