ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Inspirace: nahlédněte do pětihvězdičkové kanceláře

Inspirace: nahlédněte do pětihvězdičkové kanceláře

Inspirace: nahlédněte do pětihvězdičkové kanceláře
2. 8. 2019
#kancelář #design #new work
další
skrýt

Praha získá v brzké době nové kancelářské prostory hned ve dvou zajímavých lokalitách. Společnost New Work otevírá pracovní prostory v budově Dynamica v komplexu Waltrovka v Praze – Jinonicích. V září pak nabídne další kanceláře v areálu Rustonka v pražském Karlíně.

Dynamice poskytuje New Work celkem 86 kanceláří do kterých se vejde téměř 300 pracovníků. K pronájmu jsou zde dále zasedací místnosti a konferenční prostory. Zároveň je součástí nabízených služeb mimo jiné internetové připojení, multifunkční tiskárna, vybavená kuchyňka či parkovací místa. V případě přání klienta je New Work kdykoli připraven rychle provést úpravy dispozic či vzhledu kanceláří přesně podle jeho přání. Pro větší firmy je k dispozici celé patro nebo jeho část.

Náš přístup je založen na maximální flexibilitě a pohodlí, a naopak na minimálních starostech pro klienta. Pronájem kancelářských prostor představuje pro firmu důležité rozhodnutí a nemalou část jejich nákladů. My jim chceme co nejvíc těchto starostí ušetřit a učinit jejich rozhodování a finanční plánování co nejsnadnější. U nás klient podepíše jednoduchou smlouvu, která má jen 2 stránky, ví, že cena je konečná a nečekají ho žádné dodatečné náklady ani starosti s provozem. Je to něco jako luxusní hotel – vyberete si ho proto, že v něm očekáváte, že máte vše v ceně, všechno bude fungovat, služby budou špičkové a celý pobyt proběhne hladce, aniž byste se museli o cokoli starat. A my vlastně naším přístupem a kvalitou služeb přenášíme servis prvotřídního pětihvězdičkového hotelu do oblasti kancelářských prostor,“ říká Zsófia Toropila-Vakula, ředitelka české pobočky New Worku.

V září přidá do nabídky 40 kanceláří, tentokrát v komplexu Rustonka Praze – Karlíně, což je čtvrť, která zažívá v posledních letech nebývalý rozmach a kancelářské prostory v ní patří mezi ty vůbec nejžádanější.

Zdroj: New Work

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu