ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Pošlete krátké video a vyhrajte matraci za 60 000 Kč!

Pošlete krátké video a vyhrajte matraci za 60 000 Kč!

Pošlete krátké video a vyhrajte matraci za 60 000 Kč!
Pošlete krátké video a vyhrajte matraci za 60 000 Kč!
25. 3. 2019
#soutěž #matrace #magniflex
další
skrýt

Jak jistě víte, se společností Magniflex jsme pro vás připravili soutěž o zdravotní a celosvětově patentovanou matraci Magnistretch, která po ulehnutní jemně natahuje a uvolňuje vaši páteř. Od čtvrtka do neděle jste měli možnost natočit své soutěžní video přímo na expozici Magniflex na veletrhu For Interior v pražských Letňanech, ale kdo veletrh nestihl, nemusí zoufat!

Své soutěžní video totiž můžete natočit i ze svého domova! Jednoduše na svůj mobilní telefon a v klidu ve své ložnici. Jaký je tedy váš tip na zdravý spánek? Pošlete nám ho ve videu a vyhrajte matraci v hodnotě 60 000 Kč!

Jednoduchý návod na natočení videa:

1) Natočte na svůj mobilní telefon krátké video, ve kterém nám řeknete svůj tip na zdravý spánek (Video natáčejte ideálně na šířku. Vše zvládnete sami, nebo požádejte o pomoc člena rodiny)

2) Video nám pošlete jednoduše přímo z telefonu pomocí aplikace WhatsApp nebo Viber na náš účet TVbydleni.cz/telefon číslo: 734 427 578 (Pokud nemáte WhatsApp nebo Viber, můžete video poslat pomocí serverů Úschovna, Ulož.to, WeTransfer apod. na mail soutez@tvbydleni.cz)

3) Jste ve hře!

Těšíme se na vaše tipy, soutěžní videa přijímáme až do 14.4.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl