ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Poskytovatel kancelářských prostor získal za své kanceláře ocenění a otevřel další

Poskytovatel kancelářských prostor získal za své kanceláře ocenění a otevřel další

Poskytovatel kancelářských prostor získal za své kanceláře ocenění a otevřel další
19. 2. 2020 / Autor: Lucie Kratochvílová, Foto: New Work

Poskytovatel plně zařízených a servisovaných kancelářských prostor společnost New Work, která působí i v Česku,  působící i v Česku, získala další ocenění. Na 4. ročníku CRE Awards (Commercial Real Estate) vyhlašovaných organizací Europa Property, kde jsou oceňovány projekty v oblasti komerčních realit v regionu střední a východní Evropy, zvítězil New Work v kategorii „Poskytovatel profesionálních služeb“. Zároveň New Work od února otevřel nové kancelářské centrum v Praze – Karlíně.

Společnost aktuálně provozuje v Praze tři kancelářská centra – v Coral Office Parku na Nových Butovicích, v budově Dynamica v komplexu Waltrovka a své třetí centrum otevřel pro první klienty nyní od února v areálu Rustonka v pražském Karlíně. Zde je na ploše 2 200 metrů čtverečních k dispozici 38 kanceláří, které mohou pojmout až 176 osob.

Vítězové letošních CRE Awards byly vyhlášeni na slavnostním večeru v Budapešti

Toto ocenění je pro nás velkým uznáním a jsme za něj samozřejmě velmi rádi. Bereme to jako ocenění našeho úsilí a přístupu. Snažíme se dělat věci každý den lépe, protože věříme, že si naši klienti zaslouží nejlepší služby každý den, nejen jednou při zahájení spolupráce. Budoucnost v poskytování a využívání kancelářských prostor je ve flexibilitě – to je naše filozofie, kterou jsme se vydali a vývoj na trhu i poslední ocenění našich služeb myslím ukazují, že jsme na správné cestě,“ řekl po převzetí ceny Hubert Abt, generální ředitel společnosti New Work.

Jde již o 4. ocenění, které New Work během krátké doby získal. Vedle této ceny byl oceněn jako „Best Serviced Office Provider“ v CEE Investment Awards 2019, na Annual EE Real Estate Awards 2019 v Kyjevě získal cenu „Office Project of the Year” a kancelářské centrum New Work Kaleńska ve Varšavě zvítězilo v anketě Best All Inclusive Offices v kategorii „SQM with Atmosphere“.

Přečtěte si také:

Inspirace: nahlédněte do pětihvězdičkové kanceláře

V Česku přibydou další designové kanceláře společnosti New Work

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu