ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality POSLEDNÍ ŠANCE! Přihlaste se do soutěže o matraci za 60 000 Kč!

POSLEDNÍ ŠANCE! Přihlaste se do soutěže o matraci za 60 000 Kč!

POSLEDNÍ ŠANCE! Přihlaste se do soutěže o matraci za 60 000 Kč!
POSLEDNÍ ŠANCE! Přihlaste se do soutěže o matraci za 60 000 Kč!
12. 4. 2019
#soutěž #matrace #magniflex
další
skrýt

Ještě jste se nepřihlásili do soutěže o matraci za 60 000 Kč? Nyní máte poslední šanci!

Společně se společností Magniflex jsme pro vás připravili soutěž o zdravotní a celosvětově patentovanou matraci Magnistrech. Ale pozor, přihlásit se můžete už jen do neděle 14.4.!

Přikládáme jednoduchý návod na natočení videa:

1) Natočte na svůj mobilní telefon krátké video, ve kterém nám řeknete svůj tip na zdravý spánek (Video natáčejte ideálně na šířku. Vše zvládnete sami, nebo požádejte o pomoc člena rodiny)

2) Video nám pošlete jednoduše přímo z telefonu pomocí aplikace WhatsApp nebo Viber na náš účet TVbydleni.cz/telefon číslo: 734 427 578 (Pokud nemáte WhatsApp nebo Viber, můžete video poslat pomocí serverů Úschovna, Ulož.to, WeTransfer apod. na mail soutez@tvbydleni.cz)

3) Jste ve hře!

Těšíme se na vaše videa a držíme palce!

O matraci Magnistretch:

Matrace z kolekce Magnistretch využívají tlaku lidského těla na matraci a při zatížení se dvě zóny matrace roztahují opačným směrem. Tím v průběhu spánku jemně natahují páteř a umožňují regeneraci jednotlivých meziobratlových plotének a zádového svalstva, uvolňují skřípnuté nervy, zpomalují proces sesedání páteře a zlepšují krevní oběh. Spánek na této matraci má podobný účinek jako 30 minut intenzivního strečinku. Více ve videu ZDE.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl