ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Pozvánka: Navštivte přednášku na téma zdravé topení

Pozvánka: Navštivte přednášku na téma zdravé topení

Pozvánka: Navštivte přednášku na téma zdravé topení
13. 11. 2019 / Autor: Lucie Kratochvílová, tisk. z. ZDRAVÉ TOPENÍ – přednáška, která vám změní pohled na topné systémy

Zajímáte se o zdraví a chcete, aby vaše rodina žila v harmonickém a nezávadném prostředí? A napadlo vás někdy jakou spojitost s tím má i výběr správného topení?

Zúčastněte se odborné diskuze, během které se dozvíte všechny důležité informace, nejen o topných systémech, ale i o jejich vlivu na zdraví člověka. Celá akce se bude konat v HubHub Na Příkopě 14 a večerem vás provede moderátorka Hanka Kusnjerová.

Celá akce se nese v duchu panelové diskuze, proto se během večera dozvíte přímo to, co potřebujete. Otázky si můžete v klidu připravit předem a tím pak obohatit o nové znalosti a úhly pohledu nejen sebe, ale i všechny zúčastněné.

A na jaký program se můžete těšit?

TOPNÉ SYTÉMY

Seznámíte se s jednotlivými druhy topení, dozvíte se informace o novinkách a trendech.

ELEKTROSMOG (EMP)

Dozvíte se, co je to elektrosmog a jak vzniká a jak působí elektrosmog na lidský organismus. Druhá část tohoto bloku bude věnována elektrosmogu v kontextu elektrického topení a testu a měření.

Na koho se můžete těšit?

V první části programu vystoupí Ing. Petr Makes. Z úst odborníka na stavební biologii a elektromagnetická pole dozvíte, co je to elektrosmog a jakou hraje roli ve spojitosti s topením. Spolu s inženýrem Petrem Makešem prozkoumáte vliv topení z pohledu feng shui, dostanete řadu praktických doporučení a příkladů, díky kterým odbornému tématu rychle a snadno porozumíte.

Druhá část programu bude patřit komplexní problematice vytápění, kterou vás provede Aleš Fouček, samotný zakladatel ES SYSTEMS, který v oboru „topenařiny“ pracuje více než třicet let. Dozvíte se tak nejen řadu zajímavých informací o klasických topných systémech ale i infrapanelech, o jejich výhodách a aktuálních trendech.

Přednáška je vhodná především pro developery a architekty, kteří se chtějí lépe orientovat v novinkách a trendech v oblasti topných systémů, za účelem správné volby při řešení vytápění v budoucích projektech. Odborníkům navíc nabídne zajímavý pohled na topení nejen z pohledu designu, ale i zdraví. Nepatříte mezi odborné publikum? Nevadí. Své místo si můžete rezervovat bez ohledu na to, jestli v oboru podnikáte nebo ne. Pokud vás téma topení zajímá, stavíte dům, či rekonstruujete, zkrátka – chcete-li se o jeho vlivu na lidský organismus dozvědět více, určitě si místo rezervujte.

Místo si můžete rezervovat přímo na webu zdravetopeni.cz, kde se zároveň dozvíte více informací.

Termín: 21.11.2019

Místo: HubHub Na Příkopě 14

Čas: 19:00

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl