ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Pozvánka: přijďte se podívat na stavební veletrh For Arch

Pozvánka: přijďte se podívat na stavební veletrh For Arch

Pozvánka: přijďte se podívat na stavební veletrh For Arch
21. 9. 2020

V pražských Letňanech dnes začíná 31. ročník mezinárodního stavebního veletrhu For Arch. Zúčastní se ho 375 vystavovatelů z pěti zemí, vystavovat budou na ploše 22.000 metrů čtverečních. Jednotlivé expozice se jako tradičně týkají vytápění, staveb, elektrotechniky, zabezpečení, dřevostaveb, ale také například wellness. Veletrh skončí v sobotu 26. září.

Letošní ročník bude ovlivněn opatřeními proti šíření koronaviru. Loni se akce zúčastnilo 876 vystavovatelů ze 17 zemí. Určitá omezení se týkají také návštěvníků.

"Vzhledem k modernímu vybavení hal a jejich prostupnosti je ve vnitřních prostorách zajištěn přísun čerstvého vzduchu. Z důvodu určeného maximálního počtu osob v jednotlivých sektorech v jeden okamžik jsou v prostorách instalovány technologie mapující aktuální množství lidí v určeném prostoru. Změnilo se i rozložení expozic uvnitř hal, kdy jsou rozšířeny uličky v průchozích koridorech i v bočních sekcích mezi stánky,“ uvedl výkonný ředitel pořádající ABF Martin František Přívětivý.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl