ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Sluneční čidlo či ovladače zdarma. Speciální akce zaměřená na ekologii

Sluneční čidlo či ovladače zdarma. Speciální akce zaměřená na ekologii

Sluneční čidlo či ovladače zdarma. Speciální akce zaměřená na ekologii
4. 3. 2020 / Autor: Foto: Lomax

Společnost LOMAX se za téměř 30 let své existence snaží jít cestou vylepšováním svých produktů naproti udržitelnému rozvoji přírody. Na jaře v roce 2020 proto spouští pro své zákazníky speciální akci, která bude primárně zaměřena na ekologii.

K ochraně planety může více či méně přispět každý člověk, často i způsoby, o kterých netuší. Jedním z nich je výběr správného příslušenství u svého domu či bytu. Dobrým příkladem je v tomto směru plášť stavby, špatné zaizolování oken, vstupních dveří či prostoru garáže totiž může vést v chladném období k větší potřebě vytápění. To s sebou nese také vypouštění škodlivin ohrožujících ozonovou vrstvu, zejména pak v případě kotlů na vytápění. Obdobný problém přitom může nastat i v létě, kdy naopak v důsledku přehřívání interiéru vypouští podobně škodlivé látky klimatizace.

Společnost LOMAX se svými produkty snaží eliminovat tato ekologická rizika. Příkladem jsou žaluzie a rolety se slunečními čidly. Žaluzie či rolety se automaticky zatáhnou vždy, když na ně zamíří větší množství slunečních paprsků. „Teplý vzduch tak v drtivé většině vůbec nepronikne do interiéru, který tím pádem není nutné neekologicky klimatizovat. Podobný princip lze zároveň uplatnit i v zimě, kdy může stínicí technika díky slunečním čidlům vpustit do interiéru naopak maximum tepla ze slunečního záření a ušetřit tak na vytápění,“ doplňuje Petr Přichystal, marketingový manažer společnosti LOMAX.

Důležité je chránit i vstupy do interiéru. Garážová vrata Delta mají nebývalou hustotu PUR pěny, v kombinaci s celoobvodovým těsněním a kvalitními materiály tak mají nejlepší tepelnou izolaci na českém trhu. To oceníte zejména v zimním období.

Podobně skvělých výsledků dosahují i hliníkové vchodové dveře AKTIV 77, ať už jde o koeficient prostupu tepla či hustoty izolační výplně dveří. Součástí dveří je také hliníkový práh, který má stejně jako křídlo i rám dveří přerušené tepelné mosty. Zlepšuje tak izolační vlastnosti dveří. Ty jsou přitom zaručeny i v případě prosklení dveří, kdy společnost využívá zateplený profil s trojsklem o šířce 48 mm.

Díky ekologicky přívětivým vlastnostem produktů, spouští společnost Lomax na jaře speciální akci, ve které se na tyto přednosti zaměřuje. Svým zákazníkům nabídne od března do května k chytrému stínění sluneční čidlo zdarma. Při pořízení garážových vrat pak každý obdrží chytré ovládání zdarma. U vchodových dveří pak mohou zákazníci využít bezklíčového ovládání BioKey za polovinu ceny. Do konce jara můžete tak osadit svůj dům či byt příslušenstvím, které jim nejen poskytne větší komfort, ale bude také nakloněné životnímu prostředí.

Promo video k akci společnosti Lomax můžete zhlédnout zde:

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu