ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Stavíte, rekonstruujete, ladíte své bydlení? Zeptejte se odborníků na rady a tipy!

Stavíte, rekonstruujete, ladíte své bydlení? Zeptejte se odborníků na rady a tipy!

Stavíte, rekonstruujete, ladíte své bydlení? Zeptejte se odborníků na rady a tipy!
8. 6. 2020 / Autor: Livestream dnes v 19 hodin na Instagramu a Facebooku TVbydleni.cz

Stavíte? Rekonstruujete? Ladíte své bydlení? Zeptejte se odborníků na rady a tipy v livestreamu už dnes 8. června v 19 hodin na Facebooku TVbydleni.cz a Instagramu @tvbydleni.cz. Na vaše dotazy budou odpovídat architekt Ing. et Ing. arch. Lukáš Janout a interiérová designérka Martina Pištěláková.

Máte v plánu rekonstrukci bytu či domu, a nebo se chystáte stavět? Společně s interiérovou designérkou Martinou Pištělákovou ze společnosti Martina Design a Ing. et Ing. arch. Lukášem Janoutem vám prostředníctvím hodinového livestreamu dáme množství tipů a praktických rad. 

Mezi probíranými tématy nebude chybět například stavba domurekonstrukce bytu nebo design interiéru. Detailněji se také podíváme, v čem vám může pomoci práce designéra nebo architekta.

Kdy a proč pracovat s designérem a architektem? Kdy začít řešit s architektem a designérem stavbu domu a interiér? A jaká je vlastně cena? Nejen to jsou otázky, na které dostanete odpověď.

Napadají vás další dotazy? Zeptejte se během livestreamu na vše o bydlení, co vás zajímá. Nezapomeňte, už dnes 8. června v 19 hodin na Facebooku TVbydleni.cz a Instagramu @tvbydleni.cz

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl