ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Tip: Virtuální realita jako budoucnost realitních prohlídek

Tip: Virtuální realita jako budoucnost realitních prohlídek

Tip: Virtuální realita jako budoucnost realitních prohlídek
14. 8. 2019

Developerská společnost V Invest od letošního července nabízí svým klientům prohlídku bytů ve virtuální realitě. Nová služba má u zákazníků úspěch. Mohou si totiž vyzkoušet, jak se budou v novém bytě cítit.

Společnost V Invest nabízí virtuální prohlídky v šesti projektech, které jsou prozatím v přípravě. Budoucí zájemci si můžou prohlídku vyzkoušet v klientském centru V Invest na pražské Waltrovce.

A které projekty si můžete virtuálně prohlédnout? Jedná se o Jinonický Dvůr, LOOX projekt na Proseku a dva menší projekty Vila Bořislavka a Quarta Rezidence.

Zájemci si také mohou prohlédnout připravované fáze projektu Nová Valcha v Plzni nebo interiér apartmánů na šumavském Zadově. O prohlídky ve virtuální realitě je podle marketingového manažera společnosti V Invest Tomáše Škody velký zájem. „Naši zákazníci oceňují především to, že si mohou jednoduše prohlédnout detaily bytu a že okamžitě vidí jeho možnou podobu. Virtuální realita v nich vzbuzuje podobné pocity, jako kdyby si byt prohlíželi naživo. Díky tomu mohou lépe zvážit, jak se v bytě budou cítit, což je při rozhodování o novém domově jedna z nejdůležitějších věcí,“ říká.

Autor: Romana Landová

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu