ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Zimní sezóna je v plném proudu. Plynaři vám pomůžou s výměnou dosluhujících plynových spotřebičů

Zimní sezóna je v plném proudu. Plynaři vám pomůžou s výměnou dosluhujících plynových spotřebičů

Zimní sezóna je v plném proudu. Plynaři vám pomůžou s výměnou dosluhujících plynových spotřebičů
10. 2. 2020 / Autor: Lucie Kratochvílová

Pražská plynárenská přichází v rámci probíhající zimní sezóny se zajímavou nabídkou pro ty odběratele plynu, jejichž plynový kotel pomalu dosluhuje a kteří jsou tak nuceni uvažovat o jeho výměně.

Na výměnu starého plynového kotle za nový a moderní, od renomované značky Viessmann nebo Buderus, nyní dostanete příspěvek až 10 tisíc korun a dále slevu až přibližně 20 tisíc korun při koupi kotle a jeho instalace. Cenové zvýhodnění je k dispozici pro nové a stávající zákazníky, kteří se společností prodlouží smlouvu týkající se dodávky zemního plynu.

Podobně je svým zákazníkům Pražská plynárenská nápomocna i při výměně dalších plynových spotřebičů. Řešení však společnost nabízí i pro ty, kterým jejich plynový  spotřebič vypoví službu zcela náhle a nečekaně uprostřed zimy. Jako jeden z mála tuzemských dodavatelů plynu provozuje asistenční službu, která se o opravu porouchaného spotřebiče postará.

„Nechceme ve vztahu ke svým zákazníkům končit pouze tím, že jim spolehlivě dodáme energii. Jdeme dále a snažíme se jim navíc poskytovat i související  užitečné služby, které mohou potřebovat“, uvedl v této souvislosti předseda představenstva společnosti Ing. Pavel Janeček.

Pokud vás nabídka výměny starého kotle za nový zaujala, neváhejte se podívat na www.ppas.cz/akce-kotle. Nabídka je časově omezená.

Přečtěte si také:

Víte, čím budete topit v zimě vy? Nečekejte až se zima zeptá

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl