ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Vyberte vítěze zdravotní matrace Magnistretch v hodnotě 60 000 Kč!

Vyberte vítěze zdravotní matrace Magnistretch v hodnotě 60 000 Kč!

Vyberte vítěze zdravotní matrace Magnistretch v hodnotě 60 000 Kč!
Vyberte vítěze zdravotní matrace Magnistretch v hodnotě 60 000 Kč!
15. 4. 2019
#soutěž #matrace #magniflex
další
skrýt

Společnost Magniflex z našich videí jistě znáte. Všechny jejich produkty prochází roky vývoje a testování k docílení opravdu zdravého a kvalitního spánku. Jednou z jejich matrací je matrace Magnistretch, která po ulehnutní jemně natahuje a uvolňuje vaši páteř. A právě o tuto zdravotní a celosvětově patentovanou matraci v hodnotě 60 000 Kč nyní soutěžíme!

Celý měsíc jste měli možnost posílat nám své tipy na zdravý spánek a nyní je čas rozhodnout, který tip je ten nejlepší a kdo se stane výhercem. Pro svého favorita hlasujte v soutěžní kategorii ZDE.

O matraci Magnistretch:

Matrace z kolekce Magnistretch využívají tlaku lidského těla na matraci a při zatížení se dvě zóny matrace roztahují opačným směrem. Tím v průběhu spánku jemně natahují páteř a umožňují regeneraci jednotlivých meziobratlových plotének a zádového svalstva, uvolňují skřípnuté nervy, zpomalují proces sesedání páteře a zlepšují krevní oběh. Spánek na této matraci má podobný účinek jako 30 minut intenzivního strečinku. Více ve videu ZDE.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl