ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Tip, jak se zabavit doma v karanténě

Tip, jak se zabavit doma v karanténě

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
1. 4. 2020 / Autor: Lucie Kratochvílová

Zůstat doma v karanténě se pochopitelně nelíbí žádnému akčnějšímu člověku, který by svůj čas raději trávil jinak. Vzhledem k zákazu sportovních i společenských akcí nezbývá nic jiného, než se zabavit doma. Vtipné domácí zábavě se ale meze nekladou.

Jeden tip, jak se zabavit doma v karanténě, je od moderátora Evropy 2 Petra Říbala a finalistky České Miss Míši Hávové, které znáte z pořadu Náš život v paneláku. A co budete potřebovat? Stačí vám pouze sluchátka. Pokud doma vlastníte sluchátka s technologií rušící okolní hluk tzv. noise cancelling určitě zvolte tyto. Nasaďte sluchátka na uši a sedněte si naproti osobě, která vám bude říkat jednotlivá slova, které musíte uhádnout. A hra může začít.

Sami se můžete ve videu výše s Petrem a Míšou přesvědčit, že odezírání není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. :)

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu