ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Veletrhy Bezúdržbová příroda v interiéru - to jsou živé stabilizované mechy!

Bezúdržbová příroda v interiéru - to jsou živé stabilizované mechy!

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Další video

Veletrh bydlení For Interior je za námi. Co představil a co nás čeká na jaře?

zrušit

3 m 09 s / 11. 10. 2019

Chcete dostat přírodů domů do interiéru? Pak se díváte na správné video :) Na veletrhu For Interior jsme navštívili také expozici společnosti Z mechu, která z mechu vyrábí různé doplňky do interiéru, ale například i celé stěny, recepce apod. Pokud se ptáte - ano, opravdu jde o živý mech, ale stabilizovaný. Stabilizace je jistá mumifikace mechu, tedy mech je živý a vydrží v tomto stavu po dlouhou dobu téměř bez údržby. Stabilizace totiž zachová jeho kvalitu i barevnost a přitom není třeba jej nijak zalévat ani rosit.

Výrobky z mechu můžete použít kdekoliv v interiéru podle vašeho vkusu. Kromě již hotových výrobků se společnost zabývá také atypickou výrobou na přání a téměř bez omezení si můžete nechat vyrobit produkt jakýchkoliv rozměrů a atypických tvarů. Pro firmy třeba i výrobky s vaším logem z mechu. Nejčastěji však zákazníci používají výrobky v obytných místnostech, ložnicích nebo chodbách.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl