ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Interiér Chcete keramické obklady do kuchyně? Variant je více!

Chcete keramické obklady do kuchyně? Variant je více!

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Pokud vybíráte keramické obklady, měli byste vědět, že...

zrušit

Keramický obklad v kuchyni a za sporákem je nestárnoucí jistota a jasná volba s ohledem na vlastnosti v kuchyni důležité - hygienická nezávadnost, dobrá čistitelnost a vysoká odolnost. Jistou nevýhodou se může zdát její pokládka a případná náročnost při vytváření děr pro vypínače a zásuvky. Nejde ale o nic náročného, pokud máte správné nářadí, nebo zvolíte pro jistotu práci odborníků.

Další velkou výhodou keramiky je také formátová a designová rozmanitost. Vybrat si lze od mozaikových formátů 2,5x2,5 cm, přes větší formáty 20x40 cm po např. čtverec s rozměry 60x60 cm. Z designů lze pak vybírát téměř neomezeně z různých retro stylů, majolikových motivů, obkladů rustikálního charakteru, nebo naopak směrem k modernímu designu, případně imitacím přírodních materiálů.

U formátových variant můžete v nabídce najít také obkladačky větších rozměrů, které svým dekorem imitují retro mozaiku. A proč mozaiku jen imitovat? Protože plocha klasické mozaiky má mnohem větší množství spár a je náchylnější k zněčištění, a tak náročnější na údržbu. Nově se také vrací trend cihlových formátů, u kterých si lze si pohrát i se skladbou - posunem nad sebou položených kusů. Vše v ukázce v našem videu z návštěvy showroomu společnosti RAKO.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl