ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Stavba není sen 4 - Aldrov Krkonoše Další série oblíbeného seriálu Stavba není sen 4 vás zavede do samého srdce Krkonoš

Další série oblíbeného seriálu Stavba není sen 4 vás zavede do samého srdce Krkonoš

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Stavba není sen 4 - 1. díl - Příběh proměny malebné krkonošské vesničky

zrušit

1 m 15 s / 18. 12. 2020 / Autor: Štěpánka Šulanová, foto: Aldrov Apartments & Resort
#resort #aldrov #crescon
další
skrýt

Už teď se natáčí obří příběh. Budete svědky, jak z opuštěného a zdevastovaného místa uprostřed panenské přírody, vzniká nová horská vesnička pro milovníky přírody, sportu a odpočinku.

Hlavním dějištěm Stavba není sen 4 bude vesnička Vítkovice nedaleko Špindlerova Mlýna, kde vzniká horský resort Aldrov Apartments & Resort , který po vzoru úspěšných alpských středisek buduje developerská společnost Crescon. Vyrostou tady dřevěné domy přímo na sjezdovce v místech bývalého statku. Deset budov nabídne celkem 139 plně vybavených apartmánů laděných do luxusního horského stylu. Některé apartmány budou přizpůsobené pro potřeby osob se sníženou pohyblivostí. Samozřejmostí jsou zde parkovací stání v podzemní garáži, lyžárna a sklepní kóje pro uložení sezónního vybavení. 

S kamerou zachytíme ale i další důležité momenty celého příběhu přeměny vesničky, například jak se plánuje horská restaurace s krkonošskými specialitami, stylová kavárna, pekárna, vinárna i wellness and spa.

Resort bude výjimečný tím, že si zde zájemci kupují bytové jednotky pro vlastní rekreaci a v době své nepřítomnosti je budou pronajímat. Projekt tak vedle rekreačního bydlení poslouží také jako vhodný investiční produkt. Vše bude zajišťovat profesionální hotelový operátor a majitelům bytů tak nebude přinášet žádné starosti, ani s pronájmem, ani s úklidem.

Budování tohoto unikátního projektu jsme vám už dříve ukázali také v pořadu Developerské projekty.   

Psali jsme také:

Začala stavba projektu Aldrov Apartments & Resort. Nabídne luxusní rekreaci i výhodnou investici

Horský projekt Aldrov Apartments & Resort má stavební povolení

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu