ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Heatflow Komfort a úspory: inteligentní domácnost není jen o ovládání z telefonu!

Komfort a úspory: inteligentní domácnost není jen o ovládání z telefonu!

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Nástupce tepelných čerpadel? Porovnání tepelných čerpadel a celoplošných topných fólií!

zrušit

Inteligentní domácnost dnes začíná být standardem v moderních domovech. Pro mnoho lidí však představuje pouze napojení na mobilní telefon nebo tablet a ovládání jednotlivých prvků zvlášť právě z mobilních zařízení. Opravdovou inteligentní domácnost přitom stačí pouze jednou nastavit a o všechno ostatní se postará automaticky sama bez vašeho zásahu. Přijdete domů a nemusíte hledat klíče - otevřete si jednoduše kódem, nebo čipem. Inteligentní systém už ví, v kolik chodíte domů a zná teplotu a denní světlo. Podle toho po příchodu rozsvítí světla a už s předstihem začne topit. Díky topným fóliím Heatflow navíc efektivě a přesně regulujete teplotu v jednotlivých místnostech. Ráno po probuzení tak máte v ložnici ještě příjemně chladno, ale vcházíte do už předem vyhřáté koupelny. Po odchodu do práce nemusíte vše kontrolovat a zhasínat, protože stiskem jednoho tlačítka se dům zhasne, zatáhnou se žaluzie, sníží se teplota vytápění, spustí se alarm a otevře vjezdová brána. Že je to sci-fi a musí to být děsně drahé? Posuďte sami ve videu!

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu