ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Heatflow Jaké vytápění zvolit pro novostavbu?

Jaké vytápění zvolit pro novostavbu?

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Podlahové topení: vyhněte se problémům při realizaci

zrušit

Vytápění domu nebo bytu je to, co komfort bydlení ovlivňuje nejvíce a jde o technologii, kterou také v průběhu roku nejvíce využíváme. Každý tedy hledáme pro svou novostavbu ten správný způsob vytápění, který zajistí dokonalé vnitřní klima a bude topit co nejefektivněji a nejúsporněji. Za poslední roky se zažil pod kůži většině lidí dojem, že tím nejúspornějším systémem je tepelné čerpadlo s klasickým vodním podlahovým topením, a tak výběr často jde právě tímto směrem. Je tomu ale opravdu tak? V tomto videu si představíme systém topných uhlíkových fólií Heatflow, které tvrdí, že tepelným čerpadlům dokážou konkurovat a dokonce je porazit. Podívejte se tedy, jak tento systém funguje a na porovnání provozních a celkových nákladů tepelného čerpadla a právě systému Heatflow.

Více o tomto systému ve videu a na webových stránkách zde

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu