ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Interiér Keramické obklady - jak si máme vybrat, když je toho tolik?

Keramické obklady - jak si máme vybrat, když je toho tolik?

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Vybíráte obklady a dlažby a ztrácíte se v katalozích, vzorkovnách a jde vám z toho všeho hlava kolem? Množství materiálů, rozměrů, barev i barev spárovací hmoty. Jak vlastně vybírat, když je toho tolik? Jak říká ve videu vedoucí designér značky RAKO, nejdůležitější je v tom nehledat vědu a myslet jen na to, abyste se ve svém prostoru cítili dobře. Jenže člověk stojí před takovým výběrem průměrně jen dvakrát za život, a není tedy většinou v jeho silách, aby se v danou chvíli stal odborníkem a vyhodnotil správně souvislost každého prvku s celkem daného prostoru. První dojem pak tedy po spojení všech prvků interiéru nemusí ve výsledku ladit s požadovaným rázem, a je tedy třeba myslet na vše již dopředu.

Jak keramika může působit můžete vidět na rozdílu střídmého a naopak velmi dekorativního použití keramických obkladů např. na Vile Tugendhat a v pražském Cafe Imperial. I tyto dvě funkčně naprosto rozdílné použití keramických obkladů výše v naší reportáži...

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl