ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Developerské projekty Developerské projekty - 1. díl - Lipenecký park

Developerské projekty - 1. díl - Lipenecký park

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Další video

Developerské projekty - 5. díl - Železná Ruda se mění

zrušit

Developerské projekty - 1. díl - Lipenecký park
4 m 06 s / 11. 9. 2018

Pořad Developerské projekty pro vás mapuje aktuální a plánované developerské projekty. Věnuje se nejen samotným projektům a jejich dispozicím, ale také jejich okolí a občanské vybavenosti. Projekt za vás navštívíme a ukážeme vám, jak to máte daleko na MHD, kde je nejbližší škola a školka, kam si můžete jít zasportovat nebo kam na nákupy. To vše totiž bude ovlivňovat komfort vašeho nového bydlení!

V nejjižnějším cípu Prahy 5 vyroste do konce roku 2019 projekt, který má ambici do místní krajiny zapadnout. Jedná se o projekt developera NG Real Estate, člena investiční skupiny Natland Group a jmenuje se Lipenecký park. Nachází se v prostředí Prahy-Lipenců, kde nabízí k prodeji atraktivní nové byty a komfortní řadové rodinné domy. Bydlet můžete uprostřed přírody a zároveň si užívat všech sportovních aktivit, které okolí nabízí s kompletní občanskou vybaveností. Pojďme si tedy vše o projektu ukázat do detailu...

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl