ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Developerské projekty Nový pořad Developerské projekty startuje!

Nový pořad Developerské projekty startuje!

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Developerské projekty - 1. díl - Lipenecký park

zrušit

Vybrat si v dnešní době byt nebo dům, který nadchne hned na první dobrou, je někdy běh na dlouhou trať. Každý z nás si chce přece vybrat nejen krásné bydlení, ale i lokalitu s dobrou občanskou vybaveností.

A právě proto v  našem novém pořadu Developerské projekty mapujeme nejen pouze konkrétní dispozice bytu, ale i jeho okolí.

“Chtěli jsme tímto pořadem ukázat divákům nové developerské projekty k prodeji, ale z daleko širšího obzoru. Pokud se rozhoduji pro nový byt, a tím, i mnohdy životní investici, nezajímá mě pouze bytová jednotka. Chci znát okolí, možnosti pro sport, relax, nákupy nebo dostupnost MHD. Mnohé projekty jsou dnes také technologickými skvosty a to jsou body, o kterých nestačí jen číst, ale musíte je vidět.” říká producent a moderátor Míra Hejda.

V pořadu divákům ukážeme vizualizace bytů, videoprohlídky po okolí, služby konkrétních developerů, ale také záběry přímo ze stavby. Zajímají nás jak ty levnější projekty, tak i ty nejluxusnější. Uvědomujeme si, že důležitou součástí při výběru bytu je nejen architektonický pohled, ale také pohled z celé praktické roviny.

“Naším záměrem je postupně natáčet projekty už ve fázi výstavby. Pokud pojedete kolem stavby a ta je označena plachtou pořadu Developerské projekty, stačí si pak video najít v našem archivu a vše o projektu zjistíte v pár minutách, než abyste museli vše hledat a složitě objíždět. V mžiku víte, jaký je plán celé bytové výstavby, úpravy okolí a možnosti vašeho vyžití.” dodává moderátorka pořadu Lucie Kratochvílová.

Pořad vzniká v samostatné režii týmu TVbydleni.cz, který za vás před natáčením vše zmapuje a upozorní vás na všechny výhody a nevýhody projektu, které před samotnou koupí potřebujete znát.

Prvním zmapovaným projektem je Lipenecký park od developera NG Real Estate z investiční skupiny Natland Group. Na celý díl se můžete podívat ZDE.

Na další díly se můžete těšit brzy v sekci pořadu Developerské projekty.

Autor: TVbydleni.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu