ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Heatflow Podlahové topení: vyhněte se problémům při realizaci

Podlahové topení: vyhněte se problémům při realizaci

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Komfort a úspory: inteligentní domácnost není jen o ovládání z telefonu!

zrušit

Rozsáhlý stavební boom s sebou přirozeně bohužel přináší i množství nových a často neodborných firem, které se do realizací pouštějí. I v případě dostatečných zkušeností se ale může stát, že jednotlivé profese nebudou při stavbě a rekonstrukci správně spolupracovat v technické připravenosti a problém je na světě. Zdržení realizace, množství peněz a přehazování zodpovědnosti za chybu z jedné profese na druhou. Noční můra každého, kdo staví. Přesto se tyto možné problémy dají eliminovat, a to volbou jedné firmy, která ponese zodpovědnost za celou realizaci projektu. Tyto potíže si dobře uvědumojí i v Heatflow, kde pokládku svých topných fólií nenechávají náhodě a vše řeší komplexně v rámci své služby Heatflow na míru. Co vše tato služba zahrnuje se podívejte ve videu a nenechávejte osud svého domova náhodě!

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu