ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Soutěže Předáváme voucher na matraci od společnosti Magniflex v hodnotě 60.000 Kč výhercům!

Předáváme voucher na matraci od společnosti Magniflex v hodnotě 60.000 Kč výhercům!

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Zásadní roli při chronických problémech zad může hrát váš spánek. Předejděte jim!

zrušit

Společnost Magniflex z našich videí jistě znáte. Do svých produktů investují roky výzkumu a vývoje, aby docházelo ke správné spánkové regeneraci. Jednou z takových matrací je zdravotní a celosvětově patentovaná matrace Magnistretch, která po ulehnutní jemně natahuje a uvolňuje vaši páteř. A protože téma zdravého spánku máte rádi, uspořádali jsme o tuto matraci soutěž. Vyhrát ji bylo jednoduché - stačilo nám v krátkém videu zaslat právě váš tip na zdravý spánek. Jako nejlepší tip byl diváckými hlasy oceněn tip rodiny Panochových, a tak se stali šťastnými výherci a společně si budou moci na nové matraci užít zdravého a kvalitního spánku. Kromě matrace rodina Panochových získala také kompletní konzultaci o zdravém spánku a jak takový výběr matrace má správně probíhat můžete vidět v tomto videu z předání výhry...

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl