ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Jak vybrat technologie pro váš dům?

Jak vybrat technologie pro váš dům?

Moderní technologie pro bydlení jsou v dnešní době již naprostou samozřejmostí. Zatímco dříve jsme se bez nich v mnoha případech obešli, dnes jejich trend podporuje nejen moderní doba, ale vyžaduje je i samotná legislativa. Od chytrých domácích systémů až po energeticky úsporná řešení ovlivňují technologie každý aspekt našich domovů. Pokud stavíte či rekonstruujete, je potřeba výběr technologií detailně promyslet. V tomto pořadu se dozvíte klíčové informace k tomu, jak si zajistit kompletní návrh technologií, a splnit tak vše potřebné nejen pro vlastní pohodlí, ale také s ohledem na legislativní předpisy a získání dotací.DOPORUČUJEME
Jak vybrat technologie pro váš dům? - Věděli jste, že chytrý dům si umí s ohledem na předpověď počasí nastavit vytápění či chlazení sám?
Věděli jste, že chytrý dům si umí s ohledem na předpověď počasí nastavit vytápění či chlazení sám?
DOPORUČUJEME
Jak vybrat technologie pro váš dům? - Jaké vytápění zvolit pro moderní novostavbu?
Jaké vytápění zvolit pro moderní novostavbu?
DOPORUČUJEME
Jak vybrat technologie pro váš dům? - Zvažujete FVE? Využijte online pomocníka, který zdarma vygeneruje nabídku, studii na úsporu i výši možné dotace.
Zvažujete FVE? Využijte online pomocníka, který zdarma vygeneruje nabídku, studii na úsporu i výši možné dotace.
DOPORUČUJEME
Jak vybrat technologie pro váš dům? - Jak postavit technologicky efektivní dům, nebo jak zefektivnit provoz vašeho stávajícího domu? Načerpejte informace v centru Efektivního domu.
Jak postavit technologicky efektivní dům, nebo jak zefektivnit provoz vašeho stávajícího domu? Načerpejte informace v centru Efektivního domu.

Fotogalerie


Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl