ODEBÍRAT NOVINKY
 

Soutěže

Zúčastněte se veletrhu For Interior a VYHRAJTE KOUPELNU V HODNOTĚ 100 000 Kč !!!

SOUTĚŽ VZHLEDEM KE KORONAVIROVÉ SITUACI ODLOŽENA NA JARO 2021. OČEKÁVAT VÁS BUDEME OPĚT NA VELETRHU FOR INTERIOR V PRAŽSKÝCH LETŇANECH :)

Soutěž o koupelnu v hodnotě 100.000 Kč odložena na jaro 2021

Soutěžili jste s námi o matraci Magnistretch za 60.000 Kč!

Společnost Magniflex z našich videí jistě znáte. Do svých produktů investují roky výzkumu a vývoje, aby docházelo ke správné spánkové regeneraci. Jednou z takových matrací je zdravotní a celosvětově patentovaná matrace Magnistretch, která po ulehnutní jemně natahuje a uvolňuje vaši páteř. A protože téma zdravého spánku máte rádi, uspořádali jsme o tuto matraci soutěž. Vyhrát ji bylo jednoduché - stačilo nám v krátkém videu zaslat právě váš tip na zdravý spánek. Jako nejlepší tip byl diváckými hlasy oceněn tip rodiny Panochových, a tak se stali šťastnými výherci a společně si budou moci na nové matraci užít zdravého a kvalitního spánku. Kromě matrace rodina Panochových získala také kompletní konzultaci o zdravém spánku a jak takový výběr matrace má správně probíhat můžete vidět ve videu z předání výhry zde.

Již brzy se můžete těšit na další soutěže, o kterých se dozvíte zde na www.TVbydleni.cz/souteze, nebo na našem Facebooku a Instagramu TVbydleni.cz.

Soutěžili jste s námi o kuchyň za 100.021 Kč vč.DPH!

Další z našich soutěží byla soutěž o cenu v hodnotě 100.021 Kč vč.DPH. Tentokrát si výherce mohl v této hodnotě vybrat kuchyň od společnosti ProCeram.
Po 8 týdnech boje soutěžících o vaše hlasy jste rozhodli o celkovém vítězi a nám nezbývalo, než s radostí pogratulovat k výhře rodině Hartových! Níže se můžete podívat na video z předání výhry. Co myslíte, měl výherce z čeho vybírat? :)

Všem soutěžícím i hlasujícím moc děkujeme za obrovskou snahu i za pozitivní reakce, že vás soutěž bavila. Za to vám můžeme slíbit, že i nadále budeme přinášet soutěže o takto hodnotné ceny i o menší radosti do vaší domácnosti. Vše se vždy dozvíte zde na www.TVbydleni.cz/souteze nebo na našem Facebooku a Instagramu

Soutěžili jste s námi o postel v hodnotě 170.000 Kč!

Ve dnech 22.-25.3.2018 jsme na souběhu jarních veletrhů v PVA EXPO v pražských Letňanech s odvážnými soutěžícími natočili soutěžní videa, ve kterých nám řekli, proč právě oni by postel od fimy Materasso v hodnotě 170.000 Kč měli vyhrát. A po třech týdnech neuvěřitelného boje o vaše hlasy známe vítěze! Výhru v podobě luxusní originální postele Materasso v hodnotě 170.000 Kč si svým videem a s pomocí vašeho hlasování zajistila Veronika Pitelová a my jí tímto obrovsky gratulujeme! Níže se podívejte na její vítězné video a také na tu nejpříjemnější chvilku každé soutěže - předání výhry :)

Vám všem, kteří jste se nebáli a přišli do našeho studia natočit své soutěžní video moc děkujeme za účast, protože vás byla téměř stovka a nás těší, že s námi v takovém počtu chcete soutěžit!

Soutěžili jste s námi o 100.021 Kč vč.DPH

Před soutěží o postel v hodnotě 170.000 Kč jsme na podzim soutěžili také o 100.021 Kč na cokoliv pro vaše bydlení! Výhru si po 3 měsíčním soutěžení vybojovala Kamila Lukáčová. Niže najdete její vítězné video i video z předání výhry a vybírání, za co asi peníze utratí :)

Soutěžili jste s námi na sociálních sítích!

Na našem Facebooku a Instagramu jsme soutěžili o kuchyňské pomocníky Russell Hobbs, o stylové bytové doplňky od Alamaison, luxusní voňavé svíčky Yankee Candle nebo WoodWick od Different.cz, ale i o letní plameňáky na vodu nebo Lazy Bagy od Darky.cz. Jen za okomentování soutěžního příspěvku jste ale vyhráli například i wellness pobyt v luxusním King´s Resortu! Sledujte naše sítě dál, protože právě tam se vždy vše o našich soutěžích dozvíte jako první...


Fotogalerie


Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu