ODEBÍRAT NOVINKY
 

Soutěže

Zúčastněte se veletrhu For Interior a VYHRAJTE KOUPELNU V HODNOTĚ 100 000 Kč !!!

SOUTĚŽ VZHLEDEM KE KORONAVIROVÉ SITUACI ODLOŽENA NA JARO 2021. OČEKÁVAT VÁS BUDEME OPĚT NA VELETRHU FOR INTERIOR V PRAŽSKÝCH LETŇANECH :)

Soutěž o koupelnu v hodnotě 100.000 Kč odložena na jaro 2021

Soutěžili jste s námi o matraci Magnistretch za 60.000 Kč!

Společnost Magniflex z našich videí jistě znáte. Do svých produktů investují roky výzkumu a vývoje, aby docházelo ke správné spánkové regeneraci. Jednou z takových matrací je zdravotní a celosvětově patentovaná matrace Magnistretch, která po ulehnutní jemně natahuje a uvolňuje vaši páteř. A protože téma zdravého spánku máte rádi, uspořádali jsme o tuto matraci soutěž. Vyhrát ji bylo jednoduché - stačilo nám v krátkém videu zaslat právě váš tip na zdravý spánek. Jako nejlepší tip byl diváckými hlasy oceněn tip rodiny Panochových, a tak se stali šťastnými výherci a společně si budou moci na nové matraci užít zdravého a kvalitního spánku. Kromě matrace rodina Panochových získala také kompletní konzultaci o zdravém spánku a jak takový výběr matrace má správně probíhat můžete vidět ve videu z předání výhry zde.

Již brzy se můžete těšit na další soutěže, o kterých se dozvíte zde na www.TVbydleni.cz/souteze, nebo na našem Facebooku a Instagramu TVbydleni.cz.

Soutěžili jste s námi o kuchyň za 100.021 Kč vč.DPH!

Další z našich soutěží byla soutěž o cenu v hodnotě 100.021 Kč vč.DPH. Tentokrát si výherce mohl v této hodnotě vybrat kuchyň od společnosti ProCeram.
Po 8 týdnech boje soutěžících o vaše hlasy jste rozhodli o celkovém vítězi a nám nezbývalo, než s radostí pogratulovat k výhře rodině Hartových! Níže se můžete podívat na video z předání výhry. Co myslíte, měl výherce z čeho vybírat? :)

Všem soutěžícím i hlasujícím moc děkujeme za obrovskou snahu i za pozitivní reakce, že vás soutěž bavila. Za to vám můžeme slíbit, že i nadále budeme přinášet soutěže o takto hodnotné ceny i o menší radosti do vaší domácnosti. Vše se vždy dozvíte zde na www.TVbydleni.cz/souteze nebo na našem Facebooku a Instagramu

Soutěžili jste s námi o postel v hodnotě 170.000 Kč!

Ve dnech 22.-25.3.2018 jsme na souběhu jarních veletrhů v PVA EXPO v pražských Letňanech s odvážnými soutěžícími natočili soutěžní videa, ve kterých nám řekli, proč právě oni by postel od fimy Materasso v hodnotě 170.000 Kč měli vyhrát. A po třech týdnech neuvěřitelného boje o vaše hlasy známe vítěze! Výhru v podobě luxusní originální postele Materasso v hodnotě 170.000 Kč si svým videem a s pomocí vašeho hlasování zajistila Veronika Pitelová a my jí tímto obrovsky gratulujeme! Níže se podívejte na její vítězné video a také na tu nejpříjemnější chvilku každé soutěže - předání výhry :)

Vám všem, kteří jste se nebáli a přišli do našeho studia natočit své soutěžní video moc děkujeme za účast, protože vás byla téměř stovka a nás těší, že s námi v takovém počtu chcete soutěžit!

Soutěžili jste s námi o 100.021 Kč vč.DPH

Před soutěží o postel v hodnotě 170.000 Kč jsme na podzim soutěžili také o 100.021 Kč na cokoliv pro vaše bydlení! Výhru si po 3 měsíčním soutěžení vybojovala Kamila Lukáčová. Niže najdete její vítězné video i video z předání výhry a vybírání, za co asi peníze utratí :)

Soutěžili jste s námi na sociálních sítích!

Na našem Facebooku a Instagramu jsme soutěžili o kuchyňské pomocníky Russell Hobbs, o stylové bytové doplňky od Alamaison, luxusní voňavé svíčky Yankee Candle nebo WoodWick od Different.cz, ale i o letní plameňáky na vodu nebo Lazy Bagy od Darky.cz. Jen za okomentování soutěžního příspěvku jste ale vyhráli například i wellness pobyt v luxusním King´s Resortu! Sledujte naše sítě dál, protože právě tam se vždy vše o našich soutěžích dozvíte jako první...


Fotogalerie


Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


© 2022 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl