ODEBÍRAT NOVINKY
 

Soutěže

Brzy startujeme soutěž o kuchyň za 100.021 Kč vč.DPH!

Kdo nás znáte, víte, že vám rádi děláme radost! I proto jste si od nás odnesli ceny už za více než 270.000 Kč! :) V rozdávání radosti chceme pokračovat, a tak vám nyní nabízíme společně se společností ProCeram vyhrát úplně novou kuchyň v hodnotě 100.021 Kč vč.DPH. A startujeme už zanedlouho...

Jak bude možné vyhrát? I to vám prozradíme již brzy. Registrujte se k odběru našich novinek a vše se dozvíte jako první!

Soutěžili jste s námi o postel v hodnotě 170.000 Kč!

Ve dnech 22.-25.3.2018 jsme na souběhu jarních veletrhů v PVA EXPO v pražských Letňanech s odvážnými soutěžícími natočili soutěžní videa, ve kterých nám řekli, proč právě oni by postel od fimy Materasso v hodnotě 170.000 Kč měli vyhrát. A po třech týdnech neuvěřitelného boje o vaše hlasy známe vítěze! Výhru v podobě luxusní originální postele Materasso v hodnotě 170.000 Kč si svým videem a s pomocí vašeho hlasování zajistila Veronika Pitelová a my jí tímto obrovsky gratulujeme! Níže se podívejte na její vítězné video a také na tu nejpříjemnější chvilku každé soutěže - předání výhry :)

Vám všem, kteří jste se nebáli a přišli do našeho studia natočit své soutěžní video moc děkujeme za účast, protože vás byla téměř stovka a nás těší, že s námi v takovém počtu chcete soutěžit!

Soutěžili jste s námi o 100.021 Kč vč.DPH

Před soutěží o postel v hodnotě 170.000 Kč jsme na podzim soutěžili také o 100.021 Kč na cokoliv pro vaše bydlení! Výhru si po 3 měsíčním soutěžení vybojovala Kamila Lukáčová. Niže najdete její vítězné video i video z předání výhry a vybírání, za co asi peníze utratí :)

Soutěžili jste s námi na sociálních sítích!

Na našem Facebooku a Instagramu jsme soutěžili o kuchyňské pomocníky Russell Hobbs, o stylové bytové doplňky od Alamaison, luxusní voňavé svíčky Yankee Candle od Different.cz, ale i o letní plameňáky na vodu nebo Lazy Bagy od Darky.cz! Sledujte naše sítě dál, protože právě tam se vždy vše o našich soutěžích dozvíte jako první!

Partneři

Partnerský portál

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti TV Bydlení s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2018 TV Bydlení s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl