ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Profily partnerů Firmy Magniflex

Profil: Magniflex

Společnost Magniflex nabízí široký výběr matrací. Patří mezi světové lídry v oblasti zdravého spánku již přes 55 let. Společnost Magnifex realizuje kompletní cyklus výzkumu, výroby a balení ve velkém závodě v městě Patrov a to pod dohledem technických odborníků a více než 150 zaměstnanců s denní výrobní kapacitou 10 000 matrací. Své výrobky dodává na nejrůznější trhy, jak národní, tak zahraniční. Italské matrace Magniflex odpovídají náročným požadavkům zákazníků odlišných kultur a potřeb, které spojuje jediný společný cíl: snaha o zajištění pohody, relaxace a nejvyšší kvality odpočinku.

číst více
 1. Seznam pořadů
 2. Popis
 3. Kontakt
 1. Pořad: Zdravý spánek

  Pořad: Magniflex

  Pořad: Zprávy a aktuality

 2. Společnost Magniflex nabízí široký výběr matrací. Patří mezi světové lídry v oblasti zdravého spánku již přes 55 let. Společnost Magnifex realizuje kompletní cyklus výzkumu, výroby a balení ve velkém závodě v městě Patrov a to pod dohledem technických odborníků a více než 150 zaměstnanců s denní výrobní kapacitou 10 000 matrací. Své výrobky dodává na nejrůznější trhy, jak národní, tak zahraniční. Italské matrace Magniflex odpovídají náročným požadavkům zákazníků odlišných kultur a potřeb, které spojuje jediný společný cíl: snaha o zajištění pohody, relaxace a nejvyšší kvality odpočinku.

  Spánek je totiž věda a má obrovský vliv na naše fyzické i psychické zdraví. Co způsobuje špatná spánková poloha a jak tedy máme správně ležet, aby naše tělo mohlo regenerovat? Jak si vybrat vhodný typ matrace? Na internetu dnes pořídíme cokoliv, ale je to ten správný postup? A má tvrdost vliv na zdraví, nebo je to pouze o preferencích každého z nás? Věděli jste, že může matrace pomoct při vyhřezlé ploténce, skříplém nervu, sesedání páteře nebo třeba i při nadměrném pocení? Slyšeli jste o technologické novince a celosvětově patentované biometrické posteli s názvem Magnismartech, která analyzuje váš spánek? Více se dozvíte v našich videí s odborníky ze společnosti Magniflex.

 3. Web: www.magniflex.cz

  Facebook: Magniflex

  Instagram: Magniflex CZ


Doporučené pořady

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl