ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Bydlení slavných

Bydlení slavných

V pořadu Bydlení slavných vás zavedeme jak jinak než za známými tvářemi českého showbyznysu. Rozhodně ale nečekejte bulvární záběry z jejich soukromí, my vám totiž chceme ukázat zábavnou formou běžné zkušenosti z realizací stavebních úprav a nejrůznějších technologií, které alespoň jednou za život potkají někoho z nás. Cílem pořadu je podělit se s vámi o realitu, například při instalaci fotovoltaiky. Nejste v tom sami, i slavní mají se stavbou své zkušenosti, ať už se jedná o ty špatné, tak i ty dobré, které právě vás nasměrují ke zdárnému výsledku.

Chátrající skvosty 4. díl
Chátrající skvosty - Krejčířova vila

Krejčířova vila

5 m 30 s

DOPORUČUJEME
Bydlení slavných - „Od fotovoltaiky očekávám úsporu 50.000 Kč ročně a návratnost kolem 5 let,“ říká Míra Hejda o pořízení fotovoltaiky.
„Od fotovoltaiky očekávám úsporu 50.000 Kč ročně a návratnost kolem 5 let,“ říká Míra Hejda o pořízení fotovoltaiky.
DOPORUČUJEME
Bydlení slavných - Míra Hejda o výběru fotovoltaiky: „Zjišťoval jsem reference ve svém okolí a vybral takto...“
Míra Hejda o výběru fotovoltaiky: „Zjišťoval jsem reference ve svém okolí a vybral takto...“
DOPORUČUJEME
Bydlení slavných - „V zimě si hodně topíme a spotřeba byla obří. Návratnost fotovoltaiky nám vyjde do 5 let,“ říká Martina Pártlová o pořízení fotovoltaiky.
„V zimě si hodně topíme a spotřeba byla obří. Návratnost fotovoltaiky nám vyjde do 5 let,“ říká Martina Pártlová o pořízení fotovoltaiky.
DOPORUČUJEME
Bydlení slavných - „Fotovoltaice vůbec nerozumím, dala jsem na doporučení kamaráda a firmě dala 100 % důvěru,“ říká Martina Pártlová o výběru fotovoltaiky.
„Fotovoltaice vůbec nerozumím, dala jsem na doporučení kamaráda a firmě dala 100 % důvěru,“ říká Martina Pártlová o výběru fotovoltaiky.

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu