ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Nová kolekce MagniProtect účinně bojuje proti virům a bakteriím

Nová kolekce MagniProtect účinně bojuje proti virům a bakteriím

Nová kolekce MagniProtect účinně bojuje proti virům a bakteriím
2. 7. 2020 / Autor: Díky revoluční technologii ViroStop nová kolekce MagniProtect účinně bojuje proti , virům a bakterií

Společnost Magniflex v reakci na globální pandemii COVID-19 provedla ve spolupráci s odborníky vědecký a technologický výzkum s cílem vytvořit novou antivirovou a antibakteriální kolekci. Díky revoluční technologii ViroStop nová kolekce MagniProtect účinně bojuje proti virům a bakteriím. 

Čtyři faktory, které jsou přítomné v lidském potu - teplo, vlhkost, tuky a bílkoviny - ty napomáhájí množení virů a bakterií v prostěradlech a potazích matrací. Díky unikátní kombinaci vezikulární technologii a aktivního stříbra, vzniká prostředí, ve kterém viry a bakterie nemají potřebné živné podmínky. Tím dochází k minimalizaci jejich výskytu a negativnímu vlivu patogenů na člověka.

Jak MagniProtect funguje?

Stříbro má silný antivirový a antibakteriální účinek a během pár minut dokáže zničit 99,9% virů a bakterií. Přitahuje viry a bakterie, které mají opačný elektrický náboj, a trvale se na ně váže. Vezikulární technologie (tj. tukové sférické váčky) naruší membránu viru nebo bakterie a stříbro je během 2-5 minut zničí. Tato textilní technologie se v laboratořích osvědčila jako účinná i proti SARS-CoV-2, což je obalený virus způsobující COVID-19. Nezávislé testy provedené v USA tedy jednoznačně prokázaly účinek technologie ViroStop i proti lidskému koronaviru. 

„Produkty z řady MagniProtect jsou vhodné pro všechny, kteří mají obavu z bakterií a virů, které se v matracích a polštářích běžně vyskytují. Dále jsou vhodné pro osoby, které mají sníženou imunitu a mají obavu z virového nebo bakteriálního onemocnění. Viry a bakterie mohou zásadním způsobem ovlivňovat naše zdraví. Díky jejich absenci na matraci, topperu, polštáři nebo prostěradle eliminujeme riziko infekce z lůžka, ve kterém spala nakažená osoba. Pokud je osoba již nakažená, má jistotu, že se léčí/spí v čistém lůžku. Po vyléčení máme jistotu, že lůžko není kontaminováno viry a bakteriemi“, vysvětluje generální ředitel Magniflex pro ČR, SR a Polsko, Ing. František Hlaváč. 

Produkty z kolekce MagniProtect:

Matrace MagniProtect 8 je 21 cm vysoká matrace se střední tuhostí z kolekce MagniProtect. Paměťová pěna Memoform reaguje na hmotnost těla a dokonale se přizpůsobuje každé křivce. Super měkké vlákno prošité v potahu poskytuje neuvěřitelný pocit pohody během spánku. Potah matrace je z tkaniny ošetřené technologií ViroStop, která brání uchycení a množení bakterií a virů v tkanině.

Topper MagniProtect je 5 cm vysoký topper z paměťové pěny Memoform. Obsahuje hypoalergenní super měkké vlákno a 2,5 cm paměťové pěny Memoform, která se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla, nevyvíjí protitlak a působí proti proleženinám.

Polštář klasického tvaru nebo tvaru vlnky je vyroben z patentované paměťové pěny Memoform, která reaguje na polohu spícího a poskytuje správnou oporu hlavě a krční páteři. Díky technologii Airyform je polštář ještě více prodyšný. Potah ViroStop brání uchycení a množení bakterií a virů na tkanině a nedovolí jim proniknout do vnitřní vrstvy polštáře. 

Prostěradlo MagniProtect je vyrobeno z látky ošetřené technologií ViroStop, která brání uchycení a množení bakterií a virů na tkanině. Ta by v opačném případě sloužila jako materiál vhodný pro rychlé rozmnožování patogenů. 

Zajímáte se o zdravý spánek? Podívejte se na více info ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu