ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Začal jarní veletrh bydlení, na kterém můžete vyhrát matraci za 60 000 Kč!

Začal jarní veletrh bydlení, na kterém můžete vyhrát matraci za 60 000 Kč!

Začal jarní veletrh bydlení, na kterém můžete vyhrát matraci za 60 000 Kč!
21. 3. 2019
#soutěž #matrace #magniflex
další
skrýt

Právě začal jarní souběh veletrhů interiérového designu. Pokud milujete design, rádi si své domovy ladíte do posledního detailu a neustále sledujete trendy v interiérech, tak to na veletrhu For Interior nesmíte chybět.

A ani my, jako hlavní mediální partneři, na veletrhu nechybíme. A jak je naším zvykem, tak i letos si zde můžete zasoutěžit o hodnotnou cenu. A o co přesně půjde? :)

Společně se společností Magniflex jsme pro vás připravili soutěž o zdravotní a celosvětově patentovanou matraci Magnistrech v hodnotě 60 000 Kč! Přijďte na veletrh For Interior, natočte na výherní matraci krátké video a řekněte nám v něm právě váš tip na zdravý spánek. Video nám ze svého telefonu pošlete a jste ve hře! Na vaše tipy budeme čekat v PVA EXPO v pražských Letňanech ve dnech 21.-24.března, expozice Magniflex, hala 2!

Autor: TVbydleni.cz

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl