ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Postel, která ohromila Las Vegas, míří na český trh

Postel, která ohromila Las Vegas, míří na český trh

Postel, která ohromila Las Vegas, míří na český trh
10. 5. 2018

Na veletrhu bydlení v pražských Letňanech měla českou premiéru postel se světovým patentem. Vývoj postele trval 6 let a po představení na největším světovém veletrhu spotřební a výpočetní elektroniky v Las Vegas nyní zamířila na český trh.

MagniSmartech je inovativní systém jedinečného polohovatelného roštu a luxusní vysoké matrace se čtyřmi variantami komfortu. Podle vlastních preferencí si můžete vybrat buď patentovanou paměťovou pěnu, osvěžující gel, přírodní latex nebo studenou pěnu. Do lůžka je integrována technologie, která monitoruje a analyzuje spánek a navrhuje, jak jej zlepšit.

MagniSmartech obsahuje senzory, které zaznamenávají a průběžně monitorují čas usnutí a probuzení, délku spánku, fáze spánku, srdeční a dechovou frekvenci, intenzitu světla a míru hluku v místnosti a mnoho dalšího. Veškerá data jsou v reálném čase ukládána do kontrolní jednotky systému MagniSmartech. Tyto informace o kvalitě spánku jsou on-line nahrávány a zobrazovány v chytrém telefonu, počítači nebo jiném zařízení.

I my jsme postel MagniSmartech otestovali a jak to dopadlo se můžete podívat právě ZDE.

Autor: Lucie Kratochvílová, TVbydleni.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu