ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Interiér Postel, která analyzuje spánek, zabraňuje chrápání a probudí vás masáží!

Postel, která analyzuje spánek, zabraňuje chrápání a probudí vás masáží!

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Zásadní roli při chronických problémech zad může hrát váš spánek. Předejděte jim!

zrušit

„Budoucnost začíná kvalitním spánkem.“ Heslo, které si vzala za své společnost Magniflex, a 6 let tak vyvíjela postel, která by dokázala přesně a komplexně monitorovat a analyzovat váš spánek. Současně tak přichází na trh s technologickou novinkou a celosvětově patentovanou biometrickou postelí s názvem Magnismartech. Její oficiální české představení proběhlo na veletrhu For Interior v pražských Letňanech, kam ji z Itálie přijel uvést i majitel společnosti pan Marco Magni a exkluzivně nám odpověděl na několik otázek o tomto unikátním produktu a jeho vývoji. Reportáž z této události najdete ZDE.

Postel v reálném čase přenáší data do vašeho chytrého mobilního zařízení a vy tak můžete sledovat, kolik času v posteli trávíte, za jak dlouho usnete, procento mělkého a hlubokého spánku, jestli se v noci hýbete, chrápete a jaké jsou vaše životní funkce. Díky tomu můžete svůj spánek lépe poznat, zlepšit, a tím zlepšit kvalitu života. Více o posteli už v naší reportáži přímo z karlínského showroomu Magniflex, kde si postel na vlastní kůži můžete vyzkoušet v simulované ložnici navržené ve spolupráci se společností Apple.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl