ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Interiér Zásadní roli při chronických problémech zad může hrát váš spánek. Předejděte jim!

Zásadní roli při chronických problémech zad může hrát váš spánek. Předejděte jim!

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Zdravý spánek neznamená pouze dostatek hodin. Jak zdravě spát?

zrušit

Spánek v našem životě hraje zásadní roli. „Strávíme jím více než třetinu života. Je proto jedním z důležitých atributů, abychom se cítili dobře a odpočatě,“ říká lékař Petr Nepraš. O to důležitější je, pokud vykonáváme fyzicky náročné povolání. Například sportovci se neustále vystavují nadprůměrným výkonům, ke kterým se časem přidají zdravotní komplikace ve formě opotřebení kloubů či únavových zlomenin.

Abychom těmto a jiným potížím předešli, musíme zdravě spát. „Tělo musí regenerovat, pohybový aparát nebude trpět, uvolní se klouby a zklidní trávení,“ vysvětluje Nepraš. Ale jak kvalitního spánku dosáhnout? Nejdůležitější je začít od základu – od umístění ložnice po kvalitní postel a matraci, která je zdravotně důležitou investicí. Vždyť i sportovní kluby si vybírají hotely podle toho, jaké mají matrace na pokoji! Myslete na svá záda a rána, do kterých se probouzíte.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl