ODEBÍRAT NOVINKY

Energie a vytápění

Fotovoltaické elektrárny

Fotovoltaické elektrárny

Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo

Krby a kamna

Krby a kamna

Úvod Inspirace Stavba Energie a vytápění
DOPORUČUJEME
Vybíráme fotovoltaickou elektrárnu - Zvažujete fotovoltaiku na bytový dům, ale bojíte se složitosti instalace? Podívejte se na kompletní průběh realizace!
Zvažujete fotovoltaiku na bytový dům, ale bojíte se složitosti instalace? Podívejte se na kompletní průběh realizace!
DOPORUČUJEME
Bydlení slavných - „V zimě si hodně topíme a spotřeba byla obří. Návratnost fotovoltaiky nám vyjde do 5 let,“ říká Martina Pártlová o pořízení fotovoltaiky.
„V zimě si hodně topíme a spotřeba byla obří. Návratnost fotovoltaiky nám vyjde do 5 let,“ říká Martina Pártlová o pořízení fotovoltaiky.
DOPORUČUJEME
Bydlení slavných - „Fotovoltaice vůbec nerozumím, dala jsem na doporučení kamaráda a firmě dala 100 % důvěru,“ říká Martina Pártlová o výběru fotovoltaiky.
„Fotovoltaice vůbec nerozumím, dala jsem na doporučení kamaráda a firmě dala 100 % důvěru,“ říká Martina Pártlová o výběru fotovoltaiky.
DOPORUČUJEME
Vybíráme fotovoltaickou elektrárnu - Fotovoltaika pro bytové domy je nově možná i v případě neshody všech v domě. Jak funguje varianta energetického společenství?
Fotovoltaika pro bytové domy je nově možná i v případě neshody všech v domě. Jak funguje varianta energetického společenství?
VYBRALI JSME PRO VÁS...
Chytré venkovní žaluzie jsou prvním krokem k příjemnějšímu a pohodlnějšímu bydlení
Chytré venkovní žaluzie jsou prvním krokem k příjemnějšímu a pohodlnějšímu bydlení
VYBRALI JSME PRO VÁS...
Vybíráme fotovoltaickou elektrárnu - Fotovoltaika pro bytové domy: Jak na realizaci v rámci bytového družstva? Nová legislativa přinesla zásadní změny!
Fotovoltaika pro bytové domy: Jak na realizaci v rámci bytového družstva? Nová legislativa přinesla zásadní změny!

Energie a vytápění

Vybíráte způsob vytápění? Nebo chcete dostat své bydlení do co nejúspornějšího režimu? Nové energetické trendy ve vytápění vám jistě ušetří spoustu peněz. Zastaralé systémy je potřeba vyměnit za ty nové - energeticky nenáročné. Vaše úspory můžou zajistit např. jednoduché a úsporné infra fólie, tepelné čerpadlo, nebo při rekonstrukci třeba správná izolace domu, nebo nový komín. A už jste zvažovali rekuperaci? I tato technologie dovede udržet vaše bydlení v ekonomické rovnováze, a navíc tím získáte i spoustu dalších benefitů, které šetří jak peníze, tak vaše zdraví.


Zobrazit další videa (42)

Fotogalerie


Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


© 2023 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl