ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Stavba není sen - Stavba domu Dům z televizního pořadu Stavba není sen čeká dostavba! Proč?

Dům z televizního pořadu Stavba není sen čeká dostavba! Proč?

 Dům z televizního pořadu Stavba není sen čeká dostavba! Proč?
8. 7. 2019

Léto v Čechách nabralo opravdu na intenzitě a mnoho z nás řeší, jak se schovat před sluníčkem.

Výjimkou nebyl ani majitel domu, který bydlí v domě ze seriálu Stavba není sen.

Seriál Stavba není sen se věnoval kompletní stavbě tohoto rodinného domu a to od výběru pozemku až po závěrečné položení travního koberce.

Původně si majitel myslel, že slunečník na terase bude stačit, ale praxe ukázala jinak.

,,Sluníčko máme rádi, ale mít možnost se pod něco schovat je fajn. A proto jsme se rozhodli pro dostavbu bioklimatické pergoly, která propojí dům s bazénem a zastíní potřebnou část jižní terasy,“ říká majitel domu.

Investor se rozhodl pro výběr bioklimatické pergoly NEW od společnosti Rolrols. A to z důvodu spojení prvků stínění, zastřešení a regulovatelné ventilace. Díky unikátnímu tvaru lamely je voda odváděna do integrovaného okapu, který zajišťuje suché prostředí pod pergolou. A protivibrační těsnění v lamelách odstraňuje nepříjemné chvění lamel při větším množství proudícího vzduchu. Celá pergola se dá barevně sjednotit s prvky jako jsou okna, rolety, žaluzie nebo okapy. Navíc se dá pergola ovládat mobilním telefonem.

Neméně důležitým prvkem na pergole jsou screenové rolety. Ty vyřeší zastínění pergoly v exteriéru a odrazí sluneční paprsky. Zároveň vytvoří soukromí, zachovají výhled do zahrady a pergole dodají nadčasový moderní vzhled.

Na celou instalaci a na to, jak moc technicky náročná dostavba je, se zaměříme v letním magazínu společně se společností Rolrols, odborníky na terasy.

Autor: TVbydleni.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu