ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Interiér Inspirace: Koupelna zařízené v přírodních barvách vám zajistí ten správný relax

Inspirace: Koupelna zařízené v přírodních barvách vám zajistí ten správný relax

Inspirace: Koupelna zařízené v přírodních barvách vám zajistí ten správný relax
1. 5. 2021 / Autor: Štěpánka Šulanová, foto: ProCeram

Je velmi dobře známo, že pomocí barev v interiéru je možné ovlivnit celkovou náladu. Ideální jsou k tomu neutrální a přírodní barvy, které se neokoukají. Vhodné jsou především pro koupelny.

Koupelna musí být v první řadě funkční, zároveň by ovšem měla být designová a nadčasová, aby se majiteli po čase neokoukala. Také musí být navržená tak, aby nabídla relaxaci. Je to místo plné harmonie, souladu a klidu. V takovém duchu by měla být koupelna zařízena.

Do interiérů se opět vrací příroda, a to jednak v podobě materiálů, ale i barev. Koupelny tak nejčastěji hrají v barvách zemitých, přírodních a neutrálních. To znamená odstíny hnědé, bílé, šedé nebo v barvách dřeva či betonu.

Tyto barvy zklidňují vliv na naše tělo i mysl. Navíc se hodí perfektně i do menších prostor, protože opticky rozšíří místnost.

Pro milovníky neutrálních odstínů a minimalismu proto přinášíme zajímavou vizualizaci koupelny, na kterou byl použit bílý obklad s propracovaným vzhledem dřeva. Dřevo se tady navíc odráží na několika prvcích a v kontrastu s rustikální dlažbou na podlaze jde o dokonalou kombinaci neutrálních barev.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu