Inspirujte se: realizace kuchyně s atypickými spoji dveří

ProCeram Interiéry dodávali další zakázku pro soukromého investora.
Jednalo se o kuchyni od českého výrobce Hanák ve vysokém lesku s atypickými spoji dveří, s korpusem u technických skříní a s lakovanou mřížkou přímo do dveří.
Rodinná firma Hanák nábytek patří mimo jiné již několik let i k výrobcům kuchyní a rádi pracují s prostorovými možnostmi. Ve správně naplánované kuchyni si ušetříte cesty křížem krážem a hlavně čas. Pomocí plánování jednotlivých zón dosáhnete smysluplného uspořádání, které vám ulehčí práci.
Mezi neduhy doby minulé při výrobě a navrhování kuchyní se totiž zapomínalo na správnou ergonomii – tedy na správné rozmístění typických zón v rámci kuchyně tak, aby vše bylo logicky při ruce.
Výslednou realizaci si můžete prohlédnout ve fotogalerii níže. Líbí se vám?
Zdroj: ProCeram
Další zprávy a aktuality

Keramika jinak: květináče, stojany, stoly, koupelnové desky, schodiště

Veletrhy - Inspirujte se v expozici Design v koupelně na veletrhu v Praze!

Keramická dlažba s designem dřeva dodá vašemu interiéru přirozený vzhled

Kamenný koberec je díky své vodopropustnosti ideálním povrchem pro venkovní plochy

Jak se žije v domě s inteligentní domácností? - Vybíráte markýzu? Sáhněte po moderní motorizované variantě
