ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Veletrhy Pět dní plných inspirace a novinek! To je STAVEBNÍ VELETRH v Českých Budějovicích.

Pět dní plných inspirace a novinek! To je STAVEBNÍ VELETRH v Českých Budějovicích.

Pět dní plných inspirace a novinek! To je STAVEBNÍ VELETRH v Českých Budějovicích.
6. 5. 2019

Navštivte STAVEBNÍ VELETRH v Českých Budějovicích ve dnech 8. - 12. 5. 2019. Čeká vás velká dávka inspirace a novinek ze světa architektury, bydlení a stavebnictví. Těšit se můžete na 300 vystavovatelů, kteří vám představí ukázky staveních materiálů, výrobků, technologií apod.

,,Je to skvělá možnost se po delší době opět seznámit v jihočeském regionu s problematikou výstavby rodinných domů. Stavební veletrh by měl provést návštěvníka nejen jednotlivými fázemi výstavby domu, ale také poskytnout průřez novinkami z oblasti moderních technologií,“ říká předseda představenstva Mojmír Severin.

Součástí veletrhu budou i odborné přednášky pro veřejnost, tématické výstavy a projekty. A pro malé návštěvníky budou připraveny speciální workshopy ke Dni matek.

Letošní rok je taktéž výjimečný tím, že součástí STAVEBNÍHO VELETRHU bude paralelně probíhat výstava HOBBY. Návštěvníci tu uvidí malou půdní zoo s živými živočichy, neviditelný půdní svět pod mikroskopy a lupami, ale i ukázky půdních vlastností a procesů. Mobilní laboratoř českobudějovických vědců ve stylovém stříbrném karavanu bude stát nedaleko hlavní brány ve společné expozici s Kompostárnou Jarošovice. Právě zde se návštěvníci dozvědí, jak se vytváří kompost, a budou si moci zdarma odnést domů ukázku kvalitní půdy.

Přijďte si ve dnech 8. - 12. 5. 2019 pro čerstvé inspirace na výstaviště v Českých Budějovicích. Těšit se na vás budeme i my, jako mediální partneři tohoto veletrhu. :)

Pro více informací navštivte www.vcb.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu