ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Takhle teda ne! Podívejte se na největší kutilské přešlapy

Takhle teda ne! Podívejte se na největší kutilské přešlapy

Takhle teda ne! Podívejte se na největší kutilské přešlapy
14. 11. 2020 / Autor: Zuzana Duzbabová, Foto: Instagram/delniq
#kutil #koupelna #kuchyně
další
skrýt

Zlaté české ručičky, říká se. Ovšem u některých zásahů samozvaných kutilů by se zastyděla i slavná dvojice Pat a Mat. Vylepšit si domácnost zní možná jako dobrý nápad, výsledky však kolikrát dobré opravdu nejsou. A protože cizí neštěstí vždy potěší, podívejte se s námi na největší omyly z kategorie „udělej si sám“.

Co Čech, to chatař a kutil. Ovšem někdy se mistr tesař pěkně utne a vylepšení, které mělo ulehčit život obyvatelům malebné chatky, je pak spíše pro pobavení škarohlídů na sociálních sítích. Jste jedni z nich? Tak to vás potěšíme.

A začneme rovnou nejpalčivějším problémem - koupelnou. Často na našich webových stránkách radíme a dáváme inspiraci, z tohoto si ale příklad určitě neberte.


Majitel si vždy přál chatu u jezera, nakonec se spokojil s levnější alternativou. 

Slyšeli jste už o chytrých koupelnách, kde můžete prostřednictvím Bluetooth připojení poslouchat oblíbenou hudbu nebo si nechat předčítat audioknihy? Někdo však dává přednost klasice před technikou.

A přesouváme se dále do kuchyně. Jaká hospodyňka by si nepřála novou linku nebo troubu na pečení dobrot. Zde se totiž projeví opravdová kreativita paní domu.

Na podobné příspěvky můžete narazit na sociálních sítích, třeba na Instagramu uživatele delniq. Někdy ovšem stačí zabrouzdat na realitní portály.

 
Protože slovo nejde, neexistuje!

A někdy ani na ten internet nemusíte, stačí koukat kolem sebe. Pouliční lampy rostoucí v polovině chodníku, soused, kterému se nafouklo auto a mnohé další, které snad ani nejdou pojmenovat. Ostatně podívejte se fotogalerie a užasněte s námi.

Doporučujeme:

Odstrašilo vás to dostatečně? Podívejte se na úspěšné realizace v naší sekci Inspirace

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu