ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Profily partnerů Firmy Česká spořitelna

Profil: Česká spořitelna

Česká spořitelna je banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Na prahu milénia se stala členem rakouské Erste Group. Česká spořitelna se snaží učit lidi hospodařit a zajistit jim přístup k prosperitě. Své služby tak poskytuje jednotlivcům, malým a středním podnikům, městům a obcím. Financuje však i velké korporace a poskytuje služby v oblasti finančních trhů. Mnohé z jejich produktů a služeb jsou jedničkami na českém trhu.

číst více
  1. Seznam pořadů
  2. Popis
  3. Kontakt
  1. Pořad: Česká spořitelna

  2. Česká spořitelna je banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Na prahu milénia se stala členem rakouské Erste Group. Česká spořitelna se snaží učit lidi hospodařit a zajistit jim přístup k prosperitě. Své služby tak poskytuje jednotlivcům, malým a středním podnikům, městům a obcím. Financuje však i velké korporace a poskytuje služby v oblasti finančních trhů. Mnohé z jejich produktů a služeb jsou jedničkami na českém trhu.

    V reportážích s odborníky z České spořitelny se dozvíte nejen vše o úvěrech na bydlení, ale zeptáme se za vás na několik otázek, které byste měli znát, pokud se pro půjčku na bydlení rozhodnete. Víte, co vás čeká, pokud plánujete rekonstrukci? Chtěli byste ji financovat úvěrem, ale nechcete čerpat neúčelový úvěr kvůli vyšší úrokové sazbě? Víte, že stavební spoření patří mezi nejoblíbenější spořící prodkukt? Zhodnocení úspor je díky státnímu příspěvku v konkurenci dalších konzervativních spořících produktů velice obstojné a po uplynutí lhůty je možné peníze použít k jakémukoliv účelu, ač se to tak podle názvu nezdá. Rádi byste svěřili své finance odbornému finančnímu poradci? Dobrý finanční poradce musí vždy myslet na vaše pohodlí, spokojenost s nastavením celého portfolia a na dobrý pocit, který ze spolupráce musíte mít a tím dokáže v průběhu času plnit vaše cíle.


Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl