ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Profily partnerů Firmy mBank

Profil: mBank

mBank v České republice začala působit v listopadu 2007. Jako první banka zákazníkům přinesla zcela nový samoobslužný model, při kterém si zákazník spravuje své každodenní bankovní operace sám. Zákazníci obsluhují svůj účet přes internetové a telefonické bankovnictví. Pobočky slouží hlavně jako poradenská centra nebo místa pro sjednání hypotéky. mBank tak přístupem ke svým zákazníkům způsobila v bankovním sektoru skutečnou revoluci a v současné době se mBank s více než půl milionem zákazníků řadí mezi nejvýznamnější české banky.

číst více
  1. Seznam pořadů
  2. Popis
  3. Kontakt
  1. Pořad: mBank

    Pořad: Zprávy a aktuality

  2. Hypotéka je dlouhodobý závazek a drobné rozdíly některých hodnot mohou způsobit velké rozdíly u celkové částky ke splacení. V reportážích si řekneme vše, co hypotéku může zlevnit, nebo naopak prodražit. Vysvětlíme si základní hodnoty jako jsou úroková sazba a RPSN, ale i podle čeho vám je banka stanoví. Řekneme si také, kolik by každý z nás měl mít naspořeno pro případ neočekávané události a jestli je pojištění schopnosti splácet skutečně nezbytné. Shrneme vám základní rozdíly mezi hypotékou a spotřebitelským úvěrem a za jakých okolností je který produkt vhodnější. A věděli jste, že i rozsáhlejší úpravy zahrady můžete financovat hypotečním úvěrem? Bude to dokonce jednodušší, než si myslíte!


Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl