ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Profily partnerů Firmy Okna.eu

Profil: Okna.eu

Okna.eu tvoří zkušený tým s 25 letou praxí v oblasti okenních a dveřních konstrukcí. Zkušenosti získali při realizaci jednodušších i velmi složitých zakázek pro velké stavební firmy i těch menších pro soukromé stavebníky a investory. Z praxe ví, co je pro dlouhodobou spolehlivost a bezproblémovou funkčnost oken a dveří nutné splnit a dodržet. Tyto zásady dlouhodobě ctí a veřejně prezentují ve svém vlastním zformulovaném “Desateru”.

číst více
  1. Seznam pořadů
  2. Popis
  3. Kontakt
  1. Pořad: Vybíráme okna

    Pořad: Okna.eu

  2. Okna.eu tvoří zkušený tým s 25 letou praxí v oblasti okenních a dveřních konstrukcí. Zkušenosti získali při realizaci jednodušších i velmi složitých zakázek pro velké stavební firmy i těch menších pro soukromé stavebníky a investory. Z praxe ví, co je pro dlouhodobou spolehlivost a bezproblémovou funkčnost oken a dveří nutné splnit a dodržet. Tyto zásady dlouhodobě ctí a veřejně prezentují ve svém vlastním zformulovaném “Desateru”.

    Při výběru oken je potřeba totiž hodně přemýšlet. Co všechno je možné a kam až můžeme konstrukčně a technicky zajít? Jaké jsou výhody a nevýhody proskleného rohu? Jedná se pouze o designovou záležitost ve které přichází o tepelnou ztrátu? Často slýcháme o tzv. bezrámovém řešení oken. Víte, o co se konkrétně jedná a je možné mít okno kompletně bez rámu usazené do samotného zdiva? Proč je při projektování stavby dobré myslet rovnou na stínící techniku? Lze upravit sklo s ohledem na světlo, teplo a zvuk? V našich reportážích dostanete odpovědi na všechny tyto otázky.


Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl