ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Téma Byli jsme první, kdo s kamerou nahlédli do nového industriálního projektu

Byli jsme první, kdo s kamerou nahlédli do nového industriálního projektu

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
1 m 00 s / 10. 8. 2020 / Autor: Lucie Kratochvílová, Vizualizace projeku: PARVI Cibulka

Bývalá továrna Meopta v pražských Košířích se mění v nový rezidenční projekt PARVI Cibulka od finské developerské společnosti YIT Stavo.

V architektonicky výjimečné budově vznikne 149 moderních a originálních bytů převážně loftového typu, které uspokojí příznivce stylového bydlení, včetně nejnáročnějších klientů. Byty PARVI Cibulka se budou navíc pyšnit překrásnými výhledy na Prahu nebo do klidného vnitrobloku s parkem. Developer také plánuje vybudovat komerční prostory v pasáži. Projekt též počítá s možností provozování například kavárny či fitness. K bytům budou náležet parkovací místa v suterénních garážích a k vybraným jednotkám venkovní stání.

PARVI Cibulka je umístěn v ulici Naskové ve vilové lokalitě a v sousedství projektu Aalto Cibulka. Mezi oběma budovami YIT vytvořila soukromý vnitroblok s parkem a dětskými hřišti přístupný pouze rezidentům.

Bývalá továrna leží v klidné části Praha – Košíře, na okraji lesoparku Na Cibulce, kde si můžete skvěle zasportovat nebo si jen tak pročistit hlavu po náročném dni v práci.

V blízkém okolí je k dispozici veškerá občanská vybavenost včetně několika škol a školek, nedaleko se nachází rovněž nemocnice Motol a Na Homolce. Centrum Smíchova je vzdáleno 10 minut jízdy autem a nabízí širokou škálu služeb a obchodů. Přímo u domu stojí autobusová zastávka s napojením na linky tramvají i metra a za pár minut pěšky dojdete k železniční stanici Praha-Cibulka.

A jak bydlení s industriální duší vypadá? Byli jsme první, kdo se s kamerou na projekt PARVI Cibulka před samotným odhalením byli podívat a přinášíme vám exkluzivní záběry ze vzorového bytu ve videu výše.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu