ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Veletrhy Český výrobce postelí z masivu s možností výroby na zakázku i konfigurátorem na webu

Český výrobce postelí z masivu s možností výroby na zakázku i konfigurátorem na webu

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Oblíbené sedačky a italský design na veletrhu For Interior

zrušit

Kromě dalších výrobců postelí jsme za vás na veletrhu For Interior navštívili i expozici českého výrobce masivních postelí Postelia, u kterého jsme zjišťovali kvalitu materiálů, individuální výrobu na zakázku i v jaké cenové hladině se pohybujeme. Podívejte se tedy na rozhovor a zorientujte se v nabídce.

Společnost Postelia ale nevyrábí jen postele, věnuje se také výrobě matrací a veškerého ložnicového nábytku - komod, nočních stolků i skříní. Jaké jsou výhody postelí z masivního dřeva oproti čalouněným postelím, jaké individuální možnosti při výrobě postele máte i jaká je dodací lhůta výroby jsme se zeptali jednatele společnosti pana Petra Novotného. Konfiguraci své postele si pak můžete vyzkoušet v konfigurátoru na webu www.spime.cz, který vám ukáže i výslednou cenu postele, případně z jakých již vyrobených skladových zásob můžete vybírat.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu