ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady SATPO Co vše nabízí nové prémiové loftové byty v širším centru Prahy?

Co vše nabízí nové prémiové loftové byty v širším centru Prahy?

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Nový byt v developerském projektu po svém

zrušit

V širším centru Prahy již není moc prostoru pro novou výstavbu, a tak se nová residence Sacre Coeur 2 na rozhraní Anděla a residenční čtvrti Hřebenky dá nazývat opravdu prémiovou. Ale ne jen svoji lokalitou, ale také svými vysokými standardy. Strategická poloha navíc nabízí blízkost metra, dobrou dostupnost do centra, ale i na letiště nebo třeba na městský okruh. Občanskou vybavenost pak zajistí hlavně lokalita Anděl, kde mají residenti k dispozici obchody, školy i lékaře. A v čem spočívá prémiovost samotného bydlení? Hlavně ve své nadčasovosti, použitých materiálech, nadstandardrních technologiích, kamerovém systému, 24 hodinové recepci atd. Důkazem prémiovost může být i to, že se developer SATPO s tímto projektem jako jediný z českých projektů stal finalistou mezinárodní soutěže MIPIM AWARDS 2017 v kategorii nejlepší residenční projekt roku.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu