ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Developerské projekty Prague Marina Nova

Developerské projekty - 26. díl - Prague Marina Nova

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Developerské projekty - Klínovec - Nemovitosti na horách

zrušit

Projekt Prague Marina Nova v pražských Holešovicích nabídne rezidentům jedinečnou atmosféru díky blízkosti řeky Vltavy. Dříve tady byl Holešovický přístav, teď zde najdeme bydlení přímo u vody, které nabízí dokonalý relax a nádherný výhled na řeku. Kvalitu života v této originální oáze ocení především ti nejnáročnější.

Budova Prague Marina Nova je třetí etapou projektu Prague Marina developerů Lighthouse group a Daramis. Desetipodlažní objekt nabídne 151 nových prostorných bytů.

Je to především řeka, která určuje charakter této oblasti. Všechno je s ní spojené. Užívat si můžete procházky pro břehu, výlety na člunu nebo ranní běh podél řeky.

Celé území je ale i přes blízkost vody velmi bezpečné a chráněné před povodněmi. Je zde vybudovaný sofistikovaným systémem protipovodňových opatření. Součástí budov jsou speciálně navržené betonové podstavce.

Jednotlivé byty Prague Marina Nova jsou navržené profesionálními architekty. Všechny byty mají velkoformátová okna, balkony, nebo terasy. Na výběr je od klasických dispozic velmi komfortních bytů v typických podlažích přes atypické originální duplexy až po luxusní penthousy v nejvyšších patrech s velkými terasami a nádhernými výhledy na řeku i město.

Duplexy jsou byty předělené patrem. Nabízejí atypický a nekonvenční prostor. Najdete zde moderní materiály i stylový design.

Penthousy nabízejí možnost umístění sauny či vířivky. Do těchto bytů bude možné vstoupit přímo z výtahu vedoucího z parkoviště. Pyšní se také luxusními interiéry.

Chytře navržená dispoziční řešení bytů nabízejí ideální uspořádání prostoru. Veškeré zařizovací předměty a instalace jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Samozřejmostí jsou energeticky úsporná trojitá skla, vysoké interiérové dveře, designové koupelny s elegantními obklady nebo dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním. Byty jsou vybavené rekuperačními jednotkami a přípravou pro klimatizaci.

Ve všech budovách Prague Marina Nova jsou v podzemních podlažích k dispozici garážová stání. O bezpečí rezidentů pečuje kamerový systém a čipové vstupy.

Jen pár kroků od tohoto projektu jsou místní školy či školky, v blízkosti najdeme také lékaře, fitness, nákupní centrum, golfový areál i další běžné služby.

Pohodlné je i dojíždění do centra ať už tramvají, autobusem, či metrem. Rychlé je také napojení na vnitřní pražský dopravní okruh.

Holešovice jsou celkově zajímavá a dynamická lokalita současnosti. Prolíná se zde pracovní život se zábavou a kulturním vyžitím. Svůj věhlas si zde vybudovalo například Centrum současného umění DOX nebo divadla La Fabrika, Jatka 78 a RockOpera. Najdeme zde množství kaváren, restaurací i nákupních center a malých rodinných krámků.  

Prague Marina Nova splňuje vysoké nároky moderního městského životního stylu a zároveň převyšuje standardní nabídku právě svým umístěním na výjimečném místě v bezprostřední blízkosti řeky. Rezidenční komplex se může stát neobyčejným bydlením, či výhodnou investicí. Předání bytů majitelům je plánováno na konec roku 2023.

Podívejte se také:

Přehled všech developerských projektů najdete ZDE

Diskuze

Doporučené pořady

Stylové koupelny plné inspirace

Stylové koupelny plné inspirace

Developerské projekty

Developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Rady pro investice do nemovitostí

Rady pro investice do nemovitostí

Dům na klíč

Dům na klíč

Přemkovy rychlé rady pro zahrady

Přemkovy rychlé rady pro zahrady

Stavba není sen 4 - Aldrov Krkonoše

Stavba není sen 4 - Aldrov Krkonoše

Vybíráme audio do domácnosti

Vybíráme audio do domácnosti

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Stavba není sen 3 - Javor apartmán

Stavba není sen 3 - Javor apartmán

Bydlení handicapovaných

Bydlení handicapovaných

Nejzajímavější hotely

Nejzajímavější hotely

Na kafe!

Na kafe!

Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu

Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu

Inspirace koupelny

Inspirace koupelny

Zdravý spánek

Zdravý spánek

Stavba není sen - Stavba domu

Stavba není sen - Stavba domu

Vybíráme okna

Vybíráme okna

Jak se vyrábí dřevostavby

Jak se vyrábí dřevostavby


Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu