ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Developerské projekty Developerské projekty - 8. díl - Čertův vršek

Developerské projekty - 8. díl - Čertův vršek

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Developerské projekty - 9. díl - Bubeneč Gardens

zrušit

Pořad Developerské projekty pro vás mapuje aktuální a plánované developerské projekty. Věnuje se nejen samotným projektům a jejich dispozicím, ale také jejich okolí a občanské vybavenosti. Projekt za vás navštívíme a ukážeme vám, jak to máte daleko na MHD, kde je nejbližší škola a školka, kam si můžete jít zasportovat nebo kam na nákupy. To vše totiž bude ovlivňovat komfort vašeho nového bydlení!

Ve vilové čtvrti na jednom z Libeňských kopců vyrůstá rezidenční projekt pod názvem Čertův vršek. Málokterá pražská čtvrť prošla za poslední staletí tolika proměnami jako Libeň. „Bohatá historie tu zanechala svoje stopy. Najdete zde staré vinice, malebná vesnická zákoutí, prvorepublikové vily a dnes už i moderní kanceláře,“ říká Lucie Kratochvílová, moderátorka pořadu Developerské projekty.

V rezidenci Čertův vršek budou převažovat velké, vícepokojové byty doplněné o terasy s výhledem na Prahu. Celý areál bude zabezpečen kamerovým bezpečnostním systémem. Nadstandartní charakter projektu je znát i v jeho interiéru – za zmínku stojí například vybavení od prvotřídních italských značek. Projekt je také unikátní tím, že jako jeden z mála v Česku usiluje o prestižní certifikaci Breeam. „Díky tomu tu najdete zelené střechy nebo solární panely pro ohřev vody. Čertův vršek se stane teprve druhým bytovým projektem v Česku, který bude využívat systém pro hospodaření s šedou vodou,“ doplňuje Kratochvílová.

V okolí rezidence najdete řadu obchodů, restaurací, Divadlo pod Palmovkou či O2 Arénu. Samozřejmostí jsou školky, školy i prestižní gymnázium. Jestli jste milovníci sportů, zkuste wellness hotel Step, kde najdete badminton či squash. Autem je to jen osm minut jízdy. Pokud si však chcete odpočinout a načerpat energii, můžete navštívit nedaleké Prosecké skály. Na vyhlídce Emy Destinové jste pomalou chůzí za patnáct minut. Rezidence Čertův vršek zkrátka naplní představy o vysněném bydlení i těm nejnáročnějším klientům.

Přehled všech developerských projektů najdete ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu