ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Díla architektů a designérů Díla architektů a designérů - 3. díl - Martina Komoňová

Díla architektů a designérů - 3. díl - Martina Komoňová

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Díla architektů a designérů - 4. díl - Lukáš Janout architects

zrušit

Zajímá vás, jestli u interiérových designérů platí přísloví „Kovářova kobyla chodí bosa“? Myslíte si, že zkušení designéři mají své bydlení „vymazlené“ do detailů, anebo zastávají názor, že na vlastní bydlení nemají čas a všechny nápady realizují u svých klientů? V tomto pořadu vám představíme zajímavé designéry a jejich vlastní bydlení. Budete se tak moci seznámit se stylem, smýšlením nad projekty a celkovým pracovním přístupem různých designérů, jejichž příští dílo může být právě váš domov. Čeká vás představení projektu od hlavní myšlenky po zajímavé detaily a plno inspirace přímo z domovů samotných tvůrců - designérů.

V dalším díle pořadu Jak bydlí designéři se podíváme na to, jak se dá zútulnit atypický mezonetový byt. Provede nás jím designérka Martina Komoňová.

„Interiérovému designu se věnuji už od dob, kdy jsem byla mladá holka na střední škole grafické, kde mě inspirovala třídní učitelka, která má vystudovaný interiérový design,“ vypráví.

Při tvorbě interiérových vizualizací preferuje přírodní materiály – dřevo či kámen, využívá však i satén nebo vlnu. Jak spolupracuje s klienty a jaké zakázky preferuje? Podívejte se!

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu