ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Veletrhy Inspirace: veletrh vánočních dekorací

Inspirace: veletrh vánočních dekorací

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Spánková evoluce nejen na veletrhu For Interior

zrušit

45 s / 11. 9. 2018

Vánoce jsou ještě daleko, ale hledat inspiraci pro vánoční dekorace není nikdy brzo! A proto jsme navštívili veletrh For Decor & Home v pražských Letňanech. 

A pokud jste veletrh For Decor & Home sami navštívit nestihli, připravili jsme pro vás výše krátkou ukázku toho, co jste mohli na veletrhu vidět a jaké jsou letošní vánoční trendy. 

Veletrh dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží For Decor & Home se nyní na podzim zaměřil hlavně na sortiment vánočního zboží.  Přestože na veletrhu vévodila vánoční nabídka, pozornost byla věnována i některým produktům s celoroční tematikou.

Na své si přišli hlavně milovníci dekorací, kteří se mohli inspirovat novinkami, trendy a aktuálními kolekcemi. 

Dalším veletrhem, který nás čeká, je veletrh  For Arch, který je zaměřen na obor stavebnictví. I z tohoto veletrhu přineseme reportáž. Kdo by chtěl veletrh navštívit osobně, vstupenku zdarma máte od nás ke stažení zde.

Autor: TVbydleni.cz

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu