ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Vybíráme audio do domácnosti Jak hraje audio za 12 miliónů pro nejnáročnější?

Jak hraje audio za 12 miliónů pro nejnáročnější?

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Plánujeme audio sestavu pro dům, byt, zahradu nebo komerční prostor

zrušit

5 m 17 s
#zvuk #audio #voix
další
skrýt

Zavřete oči a najednou uslyšíte pianistu, jak hraje na svůj hudební nástroj, a dokonce i sílu, kterou vynakládá k mačkání kláves. Hudba, to jsou hlavně emoce. A právě hudební zážitek vám zprostředkuje VOIX, kde najdete i nejluxusnější hudební soupravu v Praze. Stojí dvanáct milionů korun a jeho autorem je Charles van Oosterum, zakladatel značky Kharma.

„Charles je velice extrovertní člověk, který miluje zpracování, materiály a detaily. To všechno je propsáno do jeho systému Kharma,“ říká Kateřina Trnková ze společnosti VOIX. Místnost, kde si luxusní soupravu můžete prohlédnout a užít, je přizpůsobená k co nejdokonalejšímu hudebnímu zážitku. Co je na soupravě nezajímavější? Má kvalitní hudební souprava sběratelskou hodnotu? A k čemu různé audio soupravy ve VOIX přirovnávají?

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu